Tak będzie wyglądać nowa płyta Happysad. Wiemy kiedy premiera!

Na ten moment fani Happysad czekali od dawna – zespół zdradził tytuł, okładkę i tracklistę nowej płyty. Krążek zatytułowany „Ciało obce” zostanie wydany 10 lutego nakładem Mystic Production. Album jest już w przedsprzedaży!

Niech dowie się o tym cała galaktyka, a nawet tajemniczy kosmonauta, który trafił na okładkę nowego albumu Happysad: 10 lutego grupa wyda nową płytę!

Wiadomo już, że krążek będzie nosił tytuł „Ciało obce” i że znajdzie się na nim 11 premierowych utworów. Wśród nich piosenka „Nadzy na mróz”, do której jeszcze gorący teledysk możecie zobaczyć poniżej.

Co do samego albumu – jak wcześniej poinformował Happysad, „Ciało obce” zostało zarejestrowane w ciągu 8-dniowej sesji w stuletniej stodole w Nowym Kawkowie na Warmii. Nad nagraniami czuwał ceniony producent Marcin Bors.

Po raz pierwszy w historii zespół pracował w składzie sześcioosobowym. W komponowaniu i rejestrowaniu materiału brali udział nowi członkowie grupy, którzy od dawna wspomagali ją na koncertach: Maciej Ramisz i Michał Bąk.

– Jesteśmy sekstetem – podkreślają członkowie Happysad. – Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, również problemami i nastrojami.

– Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana płyta w naszym dorobku – dodaje zespół.

Przedsprzedaż albumu wystartowała na stronie Mystic Production.

My tymczasem zachęcamy również do sprawdzenia merchu Happysad. Znajdziecie go na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV