System of a Down na wiolonczeli? Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych

System of a Down na wiolonczeli? Dla Roba Scallona nie ma rzeczy niemożliwych. W swoim nowym viralu youtuber wziął na warsztat „B.Y.O.B”, robiąc przy okazji spore zamieszanie w restauracji dla wyższych sfer. Po obejrzeniu tego klipu dobrze zastanowicie się, zanim znów wybierzecie miejsce na romantyczną kolację…

Podobno są na świecie rzeczy, które nie śniły się filozofom. Talent Roba Scallona jest natomiast zjawiskiem, jakiego nie wyśniłby żaden muzykolog.

Scallon to popularny youtuber, obserwowany przez blisko milion odbiorców na całym świecie. Fejm zdobył m.in. za sprawą grania „Master of Puppets” Metalliki na banjo i „Payback” Slayera na ukulele, ale i na innych instrumentach czuje się znakomicie. Sitar czy bałałajka – Rob Scallon z każdym instrumentem radzi sobie równie brawurowo co Clint Eastwood z rewolwerem.

Jak się okazuje, wiolonczela nie jest tu wyjątkiem. W najnowszym filmiku, nagranym wraz z wokalistą Effim Guillennem, Scallon wymiótł na wiolonczeli numer System of a Down. W eleganckim otoczeniu chicagowskich wyższych sfer zagrał „B.Y.O.B”, wprawiając w osłupienie gości restauracji Geja’s Cafe. Cały obłęd udostępniamy poniżej.

Na kanał Roba Scallona traficie via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV