Ostatni teledysk Linkin Park. Trafił do sieci tuż przed śmiercią Chestera Benningtona

Wciąż czekamy na oficjalne oświadczenie Linkin Park w związku ze śmiercią Chestera Benningtona. Krótko przed tym, jak świat obiegła tragiczna wiadomość o liderze grupy, zespół udostępnił ostatni teledysk zrealizowany z jego udziałem – „Talking to Myself”.

Fani i przyjaciele Chestera Benningtona wciąż wychodzą z szoku po bolesnej informacji o śmierci wokalisty Linkin Park. Chester Bennington odszedł niespodziewanie, mając przed sobą lata muzycznej kariery. Czy pozostali członkowie Linkin Park postanowią występować dalej bez Chestera, nie wiemy. Wiemy natomiast, jak wygląda ostatni klip zespołu nakręcony jeszcze z Chesterem.

Teledysk pojawił się na oficjalnym kanale Linkin Park krótko przed tym, jak portal TMZ opublikował artykuł o samobójczej śmierci frontmana formacji. Z perspektywy tej tragicznej wiadomości klip porusza, mimo że nie jest video upamiętniające Benningtona. Wręcz przeciwnie – teledysk jest szybki, dynamiczny, złożony z fragmentów energicznych koncertów i zakulisowych scen. Jak ostatni portret Chestera Benningtona.

Klip do „Talking to Myself” udostępniamy poniżej.

Utwór „Talking to Myself” pochodzi z płyty „One More Light”, ostatniego wydawnictwa Linkin Park. Krążek ukazał się w maju br., a pierwszym promującym go singlem była ostro atakowana przez fanów piosenka „Heavy”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV