Nowy teledysk Thy Art Is Murder. „Daliśmy wszystko, co mogliśmy”

Nie próżnuje ekipa Thy Art Is Murder. Australijscy mistrzowie deathcore’u, którzy wkrótce wyruszą we wspólną trasę z Decapitated, zaprezentowali nowy teledysk. Klip zapowiada mający ukazać się 18 sierpnia nakładem Nuclear Blast Entertainment album „Dear Desolation”.

Na nowym albumie do Thy Art Is Murder powraca frontman CJ McMahon, który z zespołem rozstał się w 2015. Swój powrót do szeregów grupy McMahon wyakcentował na początku roku, pojawiając się z Thy Art Is Murder na Unify Festival w Australii.

– Czuję się silniejszy niż kiedykolwiek – mówi CJ McMahon. – Powrót do składu Thy Art Is Murder naładował mnie energią. Tęskniłem za moimi braćmi, za koncertowaniem, oczywiście także za fanami z całego świata, którzy zawsze dają z siebie wszystko.

– Nowy album prawdopodobnie ukształtuje naszą przyszłość – zauważa wokalista. – Daliśmy wszystko, co mogliśmy. Wiem, że w przeszłości byłem najsłabszym ogniwem. Teraz, kiedy w końcu się odbudowałem, jesteśmy silniejsi i nic nie stanie nam na drodze.

– Mnóstwo czasu, planowania, kreatywności i pracy zespołowej złożyło się na to, co uważamy za nasz najbardziej kompletny materiał: „Dear Desolation” – dodaje Andy Marsh, gitarzysta Thy Art Is Murder.

Przypominamy: w sierpniu Thy Art Is Murder zagra wspólną trasę z polskim Decapitated. W sumie tournée obejmie ponad 30 koncertów. Więcej na ten temat przeczytacie w najnowszym wywiadzie z Decapitated, który wkrótce opublikujemy na łamach RockMetalNews.

Póki co zachęcamy do sprawdzenia jeszcze gorącego klipu Thy Art Is Murder.

Video udostępniamy poniżej.

Merch Thy Art Is Murder, w tym bestsellerowy krój „Holy War”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV