Metalmania 2018: norweski Emperor główną gwiazdą wydarzenia!

To będzie mocne, blackmetalowe uderzenie – Emperor główną gwiazdą przyszłorocznej Metalmanii! Cesarz rodem z Norwegii oraz inne, jeszcze nie ogłoszone zespoły, które przyjadą na imprezę, 7 kwietnia 2018 r. zagrają w katowickim Spodku.

„Headlinerem 24. edycji festiwalu Metalmania będzie Emperor! Bilety do regularnej sprzedaży trafią 9 sierpnia, natomiast w dniach 25 lipca – 8 sierpnia na stronie www.shop.metalmind.com.pl dostępna będzie limitowana ilość biletów na płytę w promocyjnej cenie 150 zł” – informuje Metal Mind Productions, organizator Metalmanii.

Przypomnijmy: w tym roku Metalmania odbyła się pierwszy raz od blisko dekady. 22 kwietnia w katowickim Spodku zagrały m.in. formacje Samael, Moonspell i Coroner, a także cała plejada reprezentantów polskiej sceny metalowej – z Vaderem i Furią na czele.

Jeżeli chodzi o nadchodzącą, przyszłoroczną Metalmanię, jedynym ogłoszonym wykonawcą jest jak na razie Emperor. Wkrótce poznamy jednak kolejne składy, które dołączą do obsady wydarzenia. Póki co jest się z czego cieszyć – wszak Emperor to żywa legenda!

„W Polsce Emperor pojawi się w ramach trasy koncertowej, na której Norwegowie świętują 20-lecie wydania swojego opus magnum” «Anthems To The Welkin At Dusk». To głównie utwory z tego albumu złożą się na specjalny set koncertowy podczas Metalmanii” – zapowiada Metal Mind.

To jak – widzimy się na miejscu? O wszystkich nowościach związanych z Metalmanią będziemy na bieżąco informować, a jeśli nie byliście w ubiegłym roku na Metalmanii (lub byliście i chcecie ją sobie przypomnieć), poniżej możecie sprawdzić jak było.

Koszulki i wszelkie akcesoria, które przydadzą się na Metalmanię 2018, znajdziecie na RockMetalShop.pl. Po merch Emperor zaglądajcie via [link]

fot. Jonas Rogowski (CC BY-SA 4.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV