Mastodon wystąpi w Polsce! Jest nowy singiel Amerykanów

Dobre wieści przekazuje obóz formacji Mastodon. Zwariowani metalowcy z Atlanty 4 lipca wpadną do Polski, by promować nowy album mający ukazać się 31 marca. W sieci jest już natomiast kolejny utwór z nadchodzącego wydawnictwa. Oto „Andromeda”!

Wraz ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą nowej płyty Mastodon zespół odsłania kolejne karty. Chodzi m.in. o koncertowe plany grupy, które – uwaga – związane są z Polską!

Polski koncert Amerykanów odbędzie się 4 lipca w gdańskim klubie B90. Bilety w cenie 105 zł (przedsprzedaż) trafią do sprzedaży w czwartek, 9 marca, o godz. 10.00.

Na tym jednak nie koniec. Koncert koncertem, ale Mastodon wypuścił trzeci po „Sultan’s Curse” i „Show Yourself” singiel zapowiadający album „Emperor Of Sand”. To utwór „Andromeda” – najcięższy spośród numerów pokazanych przez zespół, które trafią na krążek mający ukazać się 31 marca.

O poprzednich singlach Mastodon pisaliśmy w artykułach „Nowa płyta Mastodon coraz bliżej. Posłuchaj premierowego utworu!” oraz „Mastodon zaprezentował kolejny utwór z nadchodzącej płyty”. Merch Mastodon dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Jimmy Hubbard

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV