Mando Diao i Clock Machine na 23. Przystanku Woodstock

Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy zasilą line-up 23. Przystanku Woodstock. To ciesząca się dużą popularnością alternatywna grupa Mando Diao ze Szwecji i Clock Machine, rockmani z krakowskiego podwórka. Oba zespoły zameldują się Kostrzynie nad Odrą w dniach 3-5 sierpnia.

Wydłuża się lista artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Przystanku Woodstock. Do obsady festiwalu dołączają kolejne zespoły: Mando Diao i Clock Machine.

Założona w 1999 r. w szwedzkim Borlänge formacja Mando Diao ma na swoim koncie 7 albumów, łącznie sprzedanych w nakładzie ponad 1,5 mln egzemplarzy. Grupa zagrała 1500 koncertów w ponad 30 krajach, uświetniając swoją obecnością sceny największych festiwali świata. Na tym jednak jej członkowie bynajmniej nie zamierzają poprzestać. Mando Diao wciąż rozwija się muzycznie, o czym w sierpniu będzie mógł przekonać się każdy woodstockowicz, kiedy to zespół da koncert na dużej scenie „najpiękniejszego festiwalu świata”.

Ale i na małej scenie będzie się działo. Tam bowiem rządzić będzie m.in. doskonale znana wooodstockowej publiczności ekipa Clock Machine – młodzi, wybuchowi rock’n’rollowcy z Krakowa, którzy z roku na rok stają się coraz bardziej popularni. Jeśli jeszcze ich nie znacie, poniżej udostępniamy najnowszy klip Clocków.

Przypominamy: Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Dotychczas potwierdzeni artyści, którzy wezmą udział w wydarzeniu, to m.in. Amon Amarth, The Exploited i Trivium.

Więcej na stronie festiwalu [link]

fot. Alex Laljak (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV