Kosiarz-ciamajda w nowym teledysku Mastodon

Nieporadny kosiarz, który nie potrafi poradzić sobie z żadnym zadaniem, dostał zlecenie ostatniej szansy – sprzątnąć członków formacji Mastodon. Jak sobie poradził? To sprawdzicie w nowym teledysku grupy, który właśnie trafił do sieci. Oto klip do „Show Yourself”!

Czasem śmierć czai się za progiem, ale na szczęście wyrwać się z jej objęć niekiedy jest łatwiej niż mogłoby się wydawać – zwłaszcza gdy doprowadzić ma do niej kosiarz-ciamajda.

Na takiego trafili członkowie zespołu Mastodon, którzy w swoim najnowszym teledysku zostali rozpracowani w departamencie śmierci. Czy uda im się uniknąć kostuchy, czy może będzie to ich ostatni klip, sprawdzicie poniżej.

Ostrzegamy: video do „Show Yourself” to produkcja dla ludzi o mocnych nerwach, a przede wszystkim – dla osób z poczuciem humoru. Jednocześnie przypominamy: nowy album Mastodon, promowany m.in. utworem „Show Yourself”, planowo ma ukazać się 31 marca. Płytę „Emperor of Sand” – bo taki tytuł będzie nosił krążek – można już zamawiać w przedsprzedaży na stronie zespołu.

Korzystając z okazji, przypominamy również, że 4 lipca w gdańskim klubie B90 odbędzie się koncert Amerykanów. O szczegółach pisaliśmy w artykule: „Mastodon wystąpi w Polsce! Jest nowy singiel Amerykanów”. Merch zespołu dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV