Kolejny teledysk Happysad. „Ciało obce” od kuchnii

Happysad nie ustaje w promocji płyty „Ciało obce”. Grupa pokazała ósmy z serii 10 teledysków przygotowanych jeszcze przed premierą krążka. Jak wyglądała praca nad nim od kuchni, dowiecie się dzięki świeżo opublikowanemu klipowi do utworu „Idę”.

„Idę” kończy „Ciało obce”, wydany w lutym najnowszy album Happysad, ale bynajmniej nie jest ostatnim utworem z płyty, który będzie miał własny teledysk. Zespół ma w zanadrzu jeszcze 2 klipy (w sumie na potrzeby promocji „Ciała obcego” powstało 10 teledysków).

Ten do „Idę” mocno różni się od wcześniej opublikowanych. Bo o ile w każdym ze wcześniejszych Happysad po prostu gra w stuletniej stodole w Nowym Kawkowie, warmińskiej wsi, w której członkowie grupy zaszyli się, by zarejestrować ścieżki na „Ciało obce”, o tyle tu mamy pełnoprawny making of.

„Zespół się szwenda, zespół pije, je, tańczy. Ekipa filmowa pracuje, je, pije i wszystko filmuje. Taki klip” – wyjaśnia Happysad.

Teledysk, podobnie jak wcześniejsze klipy nakręcone do utworów z „Ciała obcego”, zrealizowała zielonogórska ekipa filmowców ze Sky Piastowskie.

Video udostępniamy poniżej.

Najnowszy merch Happysad związany z „Ciałem obcym” znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV