Iron Maiden znów koncertują „Dobrze być w trasie”

Iron Maiden rusza na koncerty. W sobotę, 22 kwietnia, koncertem w Antwerpii grupa rozpoczęła europejską część tegorocznej trasy promującej album „The Book of Souls”. W sieci pojawiła się oficjalna videorelacja z Antwerpii oraz utrzymana w modnym ostatnio klimacie gry komputerowej videozapowiedź tournée.

Do Polski nie zawitają, ale wcale nie oznacza to, że najbliższy czas nie będzie dla nich pracowity. Wręcz przeciwnie – legendarna formacja Iron Maiden do końca maja da 18 koncertów w Niemczech, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Później przeniesie się za ocean na dwumiesięczny trip po scenach USA.

„Dobrze jest znów być w trasie” – komentują Ironi na Facebooku, udostępniając krótkie video z koncertu w Antwerpii, gdzie zaliczyli pierwszy gig w ramach tegorocznego tournée. Grupa opublikowała ponadto videozapowiedź trasy – graficznie do złudzenia przypominającą uniwersum gry „Iron Maiden: Legacy of the Beast”. Robi wrażenie!

Mniej zorientowanym wyjaśniamy, że „Iron Maiden: Legacy of the Beast” to gra z gatunku RPG powstała przy współpracy z Iron Maiden. Gracz wciela się w niej w postać Eddiego, maskotki zespołu, wraz z którą porusza się po mrocznym świecie wykreowanym na podstawie twórczości Brytyjczyków.

Jeśli jesteście zapalonymi gamerami, więcej dowiecie się na stronie www.facebook.com/IronMaidenLegacyoftheBeast

Przypomnijmy: Ironi wciąż promują wydany w 2015 r. album „The Book of Souls”. W Polsce po raz ostatni zagrali 3 lipca 2016 r. – podczas pierwszej odsłony promującego krążek tournée.

Merch Iron Maiden znajdziecie na RockMetalNews.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV