Highly Suspect pokazali teledysk do „My Name Is Human”!

„My Name Is Human”, głośny singiel Highly Suspect nominowany do Grammy, doczekał się teledysku. Klip promuje album „The Boy Who Died Wolf”, drugi album grupy, okrzykniętej „amerykańskim odkryciem alternatywnego rocka”.

Mocny, świeży i z treścią adekwatną do naszych czasów – „My Name Is Human” to rockowy evergreen, który po raz drugi zapewnił ekipie Highly Suspect nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Rock Song. Przegrał wprawdzie z „Blackstar” Davida Bowiego, ale to nie umniejsza jego zaczepnej przebojowości.

Świadomi jej Highly Suspect pokazali futurystyczny klip do „My Name Is Human”, będący drugim po „Serotoninie” teledyskiem promującym najnowszy album zespołu „The Boy Who Died Wolf”. Klip możecie obejrzeć poniżej.

Naszą recenzję „The Boy Who Died Wolf” znajdziecie via [link]. O „My Name Is Human” pisaliśmy w niej tak: „Stylowo zdeformowany, potężny riff, rapowana zwrotka w ekscytujący sposób prowadząca do refrenu, którego nie powstydziłby się Cris Cornell, a do tego mocny, pełen wieloznaczności tekst z bezczelną bezpośredniością oddający niepokój naszych czasów. «My Name Is Human» to wydarzenie. Dawno żaden rockowy kawałek nie zabrzmiał tak oszałamiająco”.

Zgadzacie się? A może przesadziliśmy z wychwalaniem „My Name Is Human” i Highly Suspect? Komentarze są do waszej dyspozycji!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV