Happysad zaprasza do Nowego Kawkowa. Tak powstawało „Ciało obce”

Happysad odsłania meandry prac nad nowym albumem. Grupa pokazała obszerną fotorelację, dokumentującą proces tworzenia „Ciała obcego”. Wszystko utrzymane jest w scenerii zacisznej, mazurskiej wsi. Chętni na oderwanie się od szarej codzienności? Jedziemy do Nowego Kawkowa!

Jest na nich stuletnia stodoła należąca do państwa Kamionków, gdzie Happysad pracował nad płytą, są kadry z wieczornych posiadówek przy ognisku, ale i sielskich poranków. Zdjęcia opublikowane przez Hapysad to historia płyty „Ciało obce” w ponad 100 obrazkach – pokazujących zespół z bliska, bez retuszu i w stanie twórczego poruszenia.

Galeria dostępna jest na facebookowym profilu Happysad. Udostępniamy ją również poniżej.

Przypominamy: premiera „Ciała obcego” miała miejsce 10 lutego. W ramach jego promocji powstało 10 teledysków, nakręconych przez zielonogórską ekipę Sky Piastowskie. Dotychczas opublikowano trzy: do utworów „Nadzy na mróz”, „Dłoń” i „Heroina”. Wszystkie prezentowaliśmy na łamach naszego portalu.

Grupa tymczasem objeżdża Polskę z materiałem z „Ciała obcego”. Szczegóły trasy wraz z poszczególnymi datami znajdziecie w artykule „Happysad zapowiada koncerty. Sprawdź, czy zagra w twoim mieście!”.

Merch Happysad znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Facebook / www.facebook.com/happysadpl / www.grablewski.com

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV