Happysad pokazuje swój „Dług” – i wraca do Nowego Kawkowa

Happysad odsłania kolejne karty. Grupa opublikowała piąty z 10 klipów przygotowanych na potrzeby promocji płyty „Ciało obce”. Teledysk do utworu „Dług” – podobnie jak poprzednie – został nakręcony w stuletniej stodole w Nowym Kawkowie.

Podczas gdy Happysad objeżdża Polskę, koncertując z materiałem z „Ciała obcego”, w sieci pojawiają się kolejne teledyski zespołu. Najnowszy to klip do utworu „Dług” – ósmej ścieżki na nowym albumie Happysad.

Klipem do utworu „Dług” Happysad znów zabiera słuchaczy do stuletniej stodoły w Nowym Kawkowie, uroczej warmińskiej wsi, gdzie latem zeszłego roku grupa zaszyła się, by z dala od zgiełku nagrać „Ciało obce”. Tam też powstały wszystkie teledyski nakręcone przez zielonogórską ekipę filmowców Sky Piastowskie.

Klip do utworu „Dług” udostępniamy poniżej.

Po informacje związane z koncertami Happysad odsyłamy na stronę zespołu oraz do naszej rozpiski. Zainteresowanych uprzedzamy: nie pozostało ich wiele. Do zakończenia klubowej trasy formacji pozostało zaledwie 5 gigów. Ostatni z zaplanowanych odbędzie się 9 kwietnia w Katowicach.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV