Koncert Guns N’ Roses w Polsce: Na płytę biletów już nie ma!

To może być koncertowe wydarzenie 2017 r. Guns N’ Roses z Axlem, Slashem i Duffem na pokładzie przylecą do Polski. Grupa 20 czerwca wystąpi na Stadionie Energa Gdańsk. Bilety rozchodzą się na pniu. Na płycie koncertu już nie wysłuchacie!

„Nie w tym życiu” – solidarnie odpowiadali członkowie Guns N’ Roses, gdy pytano ich o możliwość zagrania wspólnej trasy. A jednak – Gunsi zwierają szeregi i już szykują się do przyszłorocznego tournee, w ramach którego odwiedzą również Polskę.

Sprzedaż biletów na polski koncert Guns N’ Roses wystartowała 9 grudnia. Bilety są do nabycia na stronie Live Nation Polska (www.livenation.pl). Ceny wahają się od 227 do 456 zł.

Jeżeli chcecie ustrzelić bilet, musicie się pośpieszyć. Jak poinformowała prowadząca sprzedaż biletów na koncerty Guns N’ Roses agencja Live Nation, przez pierwsze 24 godziny od uruchomienia sprzedaży zeszło ponad milion wejściówek. Tempo, w jakim fani zespołu kupują bilety, jest oszałamiające. Wkrótce wejściówek może już nie być.

Nie inaczej jest w Polsce.

–  Nie ma dostępnych biletów na płytę – usłyszeliśmy, dzwoniąc do Live Nation Polska. – Dostępne są bilety na trybuny górne nienumerowane za 227 zł, na trybuny górne za 337 zł, na trybuny dolne też za 337 zł i na trybuny premium za 456.

Oczywiście fanom Gunsów pozostają jeszcze pakiety VIP. Te mieszczą się w przedziale cenowym od 1072 zł (Hot Ticket Package) do grubo ponad 4 tys. zł (Welcome To The Jungle Ultimate Package). Dużo? Cóż, rock and roll to też biznes…

Trasa „Not In This Lifetime” w sumie obejmie przeszło 50 koncertów, m.in. w Azji, Europie, Australii i Stanach Zjednoczonych. Będzie to pierwsza międzynarodowe tournee Guns N’ Roses od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993). Więcej informacji na jej temat znajdziecie na: www.gunsnroses.com/tour

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV