Debiutancki longplay Spring Rolls jeszcze w lutym. Znamy szczegóły

Spring Rolls zdradzili szczegóły debiutanckiego albumu. „Universum” – bo taki tytuł będzie nosił krążek – ukaże się jeszcze w lutym. Znajdzie się na nim 10 numerów, w tym utwór „RGB”, do którego klip z gościnnym udziałem Marcina Kwaśnego hula już po internetach!

Początki Spring Rolls sięgają 2011 r. Formacja ma na swoim koncie singel „Desinger” (2013 r.) oraz 3-utworowe demo „New Born” (2014 r.). Lada dzień grupa doda do kolekcji pełnoprawny album. Jeszcze w lutym ma bowiem ukazać się jej debiutancki longplay Spring Rollsów.

Płytę, zatytułowaną „Universum”, promuje singiel „RGB”, wsparty klipem, w którym możecie zobaczyć Marcina Kwaśnego – aktora znanego m.in. z filmów „Historia Roja” i „Pilecki”. O co chodzi z „RGB”?

– Zarówno singiel, jak i teledysk, zwraca uwagę na to jak bardzo zamykamy się w świecie trzech barw – tłumaczy Artur Łukasik, wokalista Spring Rolls. – Pokazuje, jak bardzo ten świat jest ograniczony, jak trudno się z niego wydostać. Nie chodzi nam o powstrzymanie tego pędu i zachwytu nad technologią. Tego się nie da już zmienić. Jedyne, co możemy zrobić, to dawać ludziom świadomość niebezpieczeństw, jakie niesie ze sobą XXI w.

Klip do „RGB” możecie sprawdzić poniżej. Spring Rolls znajdziecie na Facebooku via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV