Alter Bridge wracają do Polski. Od środy bilety w sprzedaży

Dobra wiadomość dla fanów formacji Alter Bridge. Znani i lubiani w Polsce Amerykanie 20 października zagrają w warszawskiej Progresji. Sprzedaż biletów na koncert wystartuje w środę, 19 lipca.

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas powtórka z zeszłego roku, kiedy to Alter Bridge dali pamiętne show w katowickim Spodku, grając materiał z płyty „The Last Hero”, swojego ostatniego albumu (krążek ukazał się dokładnie 7 października 2016 r.).

20 października Myles Kennedy, Mark Tremonti i reszta składu znów przyjadą do Polski. Tym razem do Warszawy, gdzie będzie można zobaczyć ich w klubie Progresja.

Warto odnotować, że krótko przed dopiero co ogłoszonym polskim koncertem Alter Bridge wydadzą nowy krążek, będący zapisem ich ubiegłorocznego konceru w O2 Arenie w Londynie. Zespół wykonał wówczas swoje największe hity, m.in. „Show Me A Leader” i „Isolation” – i pewnym wydaje się, że zagra je również w Warszawie.

Czekając na start sprzedaży biletów, możecie sprawdzić merch Alter Bridge. Koszulki, naszywki i płyty zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV