Fred Durst radykalnie zmienił wizerunek. Wygląda jak James Hetfield z lat 90.

Fred Durst postanowił upodobnić się do Jamesa Hetfielda z lat 90., a może trolluje całą branżę muzyczną? Wokalista i lider Limp Bizkit przeszedł metamorfozę, radykalnie zmieniając wizerunek. Nie poznacie go.

Fred Durst zaskakuje. Frontman Limp Bizkit, który do tej pory nosił się jak raper, zmienił image, wprawiając w konsternację swoich fanów i nie mniej licznych hejterów. Prawdopodobnie największy ambasador nu-metalowego outfitu najwyraźniej wyrzucił do kosza przyduże ciuchy i czerwone baseballówki. Pozbył się też firmowej koziej bródki. Zamiast tego zapuścił włosy i wąsy a’la tirowiec z USA, przefarbował się na blond i w dużym skrócie upodobnił się do Jamesa Hetfielda z lat 90. Nowym lookiem niczym prawdziwy infuencer Durst pochwalił się na Instagramie.

Nikt nie wie, czy głos Limp Bizkit po prostu się odkleił, czy zaczął akcję podobną do tej, jaką w Polsce niedawno zorganizował raper Quebonafide, gdy na potrzeby promocji swojej ostatniej płyty radykalnie zmienił wizerunek, by mówiła o nim cała Polska.

Metamorfoza Dursta oczywiście nie przeszła bez echa. Popularny muzyk jest porównywany do wspomnianego wcześniej Hetfielda, do Hulka Hogana, a nawet do gwiazd filmów porno sprzed lat.

„Jesteście zdezorientowani?” – zwraca się do swoich obserwujących Durst.

To oczywiście pytanie retoryczne. Nikt nie wie, o co może chodzić, ale my stawiamy, że to zapowiedź długo wyczekiwanego albumu Limp Bizkit lub ewentualnie innego projektu Dursta. Ze swoją nową stylówką Durst pojawił się na festiwalu Lollapalooza, gdzie wraz z Limp Bizkit zaprezentował nowy numer „Dad Vibes”. Trudno oprzeć się wrażeniu, że mocno odjechany image Dursta ma z nim bezpośredni związek. Czekamy na rozwój wypadków.

CZYTAJ TEŻ: POLSKI ZESPÓŁ DOCENIONY PRZEZ REDAKCJĘ PORTALU LOUDERSOUND.COM

Limp Bizkit istnieją od 1994 r. Zespół cieszy się statusem jednej z najbardziej wpływowych nu-metalowych kapel. Ostatnim wydawnictwem Limp Bizkit jest „Gold Cobra” z 2011 r.

Koszulki Limp Bizkit i pełną ofertę merchu zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl.

https://www.youtube.com/watch?v=ph6AKYkbmjI

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.