Trasa Limp Bizkit odwołana. Zespół nie zagra na Pol’and’Rock Festival

„Limp Bizkit z przykrością musi przełożyć trasę koncertową po Europie” – poinformował Fred Durst, wokalista Limp Bizkit. Giganci nu-metalu nie wystąpią m.in. na tegorocznym Pol’and’Rock Festival.

To miała być pierwsza europejska trasa Limp Bizkit z nowym materiałem, ale koncerty promujące wydany w ubiegłym roku album „Still Sucks” muszą zostać przełożone. Powód: problemy zdrowotne Freda Dursta.

Wokalista Limp Bizkit nagrał wiadomość, w której osobiście poinformował europejskich fanów o odwołaniu nadchodzącej trasy.

– Zgodnie z zaleceniem mojego lekarza, aby natychmiast przerwać trasę koncertową, Limp Bizkit z przykrością musi przełożyć trasę koncertową po Europie – wyjaśnił Fred w swoim oświadczeniu.

– Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogły dotknąć naszych fanów, organizatorów oraz personel pomocniczy. Czekajcie na dalsze informacje – dodał muzyk.

To fatalne wieści dla organizatorów Pol’and’Rock Festival. Limp Bizkit mieli być główną gwiazdą wydarzenia zaplanowanego na 4-6 sierpnia.

– Szukamy w miejsce Limp Bizkit innego wykonawcy i mamy nadzieję, że będziemy mogli zaproponować wszystkim, którzy wybierają się na nasz festiwal (przypominamy – niebiletowany), spędzenie czasu na słuchaniu dobrej muzyki oraz mądrych ludzi – zareagował Jurek Owsiak, szef Fundacji WOŚP.

– Życzymy Fredowi zdrowia i nie pękamy – podsumował Jurek.

CZYTAJ TEŻ: LIMP BIZKIT UDOSTĘPNILI NOWY ALBUM „STILL SUCKS”

Limp Bizkit istnieją od 1994 r. Zespół cieszy się statusem jednej z najbardziej wpływowych nu-metalowych formacji na świecie.

Koszulki Limp Bizkit i pełną ofertę merchu zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.