Fred Durst z Limp Bizkit zagra w horrorze „I Saw the TV Glow”

Fred Durst wraca na kinowy ekran. Ekscentryczny lider Limp Bizkit pojawi się w nowym horrorze „I Saw the TV Glow” realizowanym przez A24. Data premiery filmu pozostaje nieznana.

Kiedy za horror bierze się studio A24, możemy być pewni, że zobaczymy coś dobrego. Twórcy takich filmów, jak „Dziedzictwo. Hereditary” czy „Midsommar. W biały dzień”, właśnie pracują nad kolejną produkcją. Kilka dni temu zakończyły się zdjęcia do ich nowego horroru „I Saw the TV Glow” i już nie możemy się go doczekać.

Ciekawostką jest fakt, że w filmie zobaczymy Freda Dursta, wokalistę Limp Bizkit, który został wymieniony wśród aktorów zaangażowanych w „I Saw the TV Glow”. Fred nie będzie jedyną postacią ze świata muzyki, jaka pojawi się w nadchodzącym horrorze. Obok niego w „I Saw the TV Glow” zobaczymy też m.in. piosenkarkę Phoebe Bridgers i grająca doom metal kapelę King Woman.

Film ma przedstawiać historię nawiedzonych nastolatków mających obsesję na punkcie tajemniczego serialu-horroru emitowanego w lokalnej telewizji. Gdy serial zostaje nieoczekiwanie zdjęty z anteny, wokół bohaterów zaczyna dochodzić do niewyjaśnionych zjawisk.

Według informacji przekazanych przez serwis „Hollywood Reporter” zdjęcia do „I Saw the TV Glow” właśnie zostały ukończone. Film wchodzi obecnie w fazę postprodukcji. Póki co nie znamy daty premiery ani żadnych innych szczegółów.

CZYTAJ TEŻ: LIMP BIZKIT UDOSTĘPNILI NOWY ALBUM „STILL SUCKS”

Limp Bizkit istnieją od 1994 r. Zespół cieszy się statusem jednej z najbardziej wpływowych nu-metalowych formacji na świecie. Amerykanie mieli w tym roku wystąpić na Pol’and’Rock Festival, ale koncert w ostatniej chwili został odwołany, podobnie jak cała tegoroczna europejska trasa Limp Bizkit. Jako powód obóz zespołu podał problemy zdrowotne Freda Dursta.

Koszulki Limp Bizkit i pełną ofertę merchu zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.