Arch Enemy na Przystanku Woodstock!

Woodstockowicze, którzy lubią mocne brzmienia, będą zadowoleni. Organizatorzy wydarzenia podali pierwszą zagraniczną gwiazdę tegorocznej odsłony „najpiękniejszego festiwalu świata” – formację Arch Enemy!

Od kiedy w 2014 r. ich szeregi zasiliła pochodząca z Kanady Allisa White-Gruz, wszystko się u nich zmieniło. Z wokalistką, kilkakrotnie wybraną przez prestiżowy „Revolver Magazine” najgorętszą metalówą świata, szwedzka formacja wydała niedawno drugi album – „Will to Power”.

Nie mamy wątpliwości, że materiał z tego wydawnictwa, będzie głównym daniem koncertu, który grupa zagra na tegorocznym Woodstocku. Udział Arch Enemy w festiwalu właśnie został oficjalnie potwierdzony!

Kiedy dokładnie odbędzie się przyszłoroczny Przystanek Woodstock?

„Jeśli uda nam się zorganizować Przystanek Woodstock, planujemy go w terminie 2, 3 i 4 sierpnia” – w ub.r. informowała Fundacja WOŚP.

Przypomnijmy: Przystanek Woodstock od 1997 r. nieprzerwanie odbywa się na terenie województwa lubuskiego. Do 2003 r. odbywał się w Żarach. Następnie przeniósł się do Kostrzyna nad Odrą, w którym odbył się także w tym roku.

Według szacunków policji w tym roku w Kostrzynie bawiło się ok. 250 tys. woodstockowiczów. Impreza odbyła się w dniach 3-5 sierpnia.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV