NOCNY KOCHANEK NA WOODSTOCKU – BĘDZIE DVD Z KONCERTU

DVD/CD z woodstockowym koncertem Nocnego Kochanka wydadzą organizatorzy festiwalu. Zapisu występu, który odbył się 5 sierpnia na dużej scenie Wooda, od połowy listopada możecie szukać w dobrych sklepach muzycznych.

Na 23. Przystanek Woodstock Nocny Kochanek wdarł się przebojem, rozkochując w sobie jurorów woodstockowych Eliminacji. Na dużej scenie zrobił to, co do niego należało: dał czadu – od pierwszego do ostatniego numeru. Gorących momentów nie brakowało. I choć zespół na festiwal trafił drogą konkursu, trudno mieć, że to Kochanek był w tym roku jedną z największych gwiazd „najpiękniejszego festiwalu świata”.

To, że to właśnie koncert Nocnego Kochanak trafi na DVD/CD, nie jest zaskoczeniem. Wydawnictwo trafi do sprzedaży 16 listopada.

Co do powiedzenia o woodstockowym koncercie warszawskich metalowców-żartownisiów ma Jurek Owsiak?

– To wielka sztuka tak mocno rozpocząć woodstockową sobotę – nie ma wątpliwości Jurek Owsiak. – Dla wielu to kolejny dzień, dla niektórych 3 dzień festiwalu, a dla bardzo wielu to tydzień ich bytu na woodstockowej ziemi. Siły nie ma, zmęczenie wisi w powietrzu. Ale oni z pierwszymi słowami pieśni na ustach zapełnili pole przed sceną, a potem uszczelnili je ludzkością aż po horyzont. Pełna profeska, od początku do końca utrzymanie stylu, formy i wszystkich radiowych zapowiedzi w postaci wykonania live koncertu, który przeszedł do historii Przystanku Woodstock. Niech zarejestrowana muzyka i obraz tego wydarzenia porwie was do zabawy. Miałem nie pić – żartowałem!

Mały przedsmak tego, co znajdzie się na DVD/CD z koncertem Nocnego Kochanka na 23. Przystanku Woodstock, możecie zobaczyć już teraz – w powoodstockowych relacjach KręciołaTV. Niedawno opublikowanego „Andżeja” udostępniamy poniżej.

A jeśli YouTube to dla was za mało, przypominamy: po Woodstocku Nocny Kochanek bynajmniej nie zwalnia tempa. Koncertowy terminarz zespołu pęka w szwach, a daty zaplanowanych gigów sięgają kwietnia. Wszystkie październikowe daty koncertów zespołu znajdziecie w naszej rozpisce.

Ostatni album Nocnego Kochanka to „Zdrajcy Metalu”. Krążek ukazał się 13 stycznia 2017 r. i dotarł do 2. miejsca Oficjalnej Listy Sprzedaży.

Nocny Kochanek jest laureatem tegorocznych Eliminacji do Przystanku Woodstock. Videorelację z wydarzenia znajdziecie na naszym kanale YouTube.

fot. Damian Mekal/WOŚP

Komentarze

Dodaj komentarz