Nocny Kochanek coveruje AC/DC. Album „Stosunki międzynarodowe” we wrześniu

Nocny Kochanek na potrzeby kolejnej płyty zmienia formułę i bierze się za utwory legend rocka i metalu. Zespół udostępnił pierwszy singiel z zapowiedzianego na wrzesień albumu „Stosunki międzynarodowe”. Oto klasyka AC/DC w wykonaniu zdrajców metalu!

AC/DC znani są z tego, że potrafią wywalić bezpieczniki. Wygląda na to, że Nocny Kochanek też potrafi. Zespół 24 września wyda album „Stosunki międzynarodowe”, na którym tym razem znajdą się nie autorskie utwory kapeli, a covery największych rockowych i metalowych hitów. Zespół nie byłby sobą, gdyby nagrał je bez poczucia humoru, dlatego poszczególne utwory opatrzył własnymi tekstami – a te znane są ze swojego komediowego charakteru i braku jakichkolwiek zahamowań.

Do sieci trafił właśnie pierwszy singiel zapowiadający „Stosunki międzynarodowe”. Nocny Kochanek promocję płyty zaczyna w najbardziej elektryzujący sposób, prezentując własną wersję nieśmiertelnego „Thunderstuck” AC/DC. Jak to przetłumaczyć? Proste. J****ł grom!

Singiel „Piorun” udostępniamy poniżej.

– Zdajemy sobie sprawę, że wiele rozgłośni radiowych nie emituje naszych numerów ze względu na teksty. Jednocześnie w tych samych rozgłośniach radiowych emitowane są numery gigantów muzyki rockowej, hardrockowej, a nawet metalowej w innych językach, najczęściej po angielsku, których teksty są luźne czy wręcz frywolne. Postanowiliśmy je przetłumaczyć, mając na uwadze specyfikę języka, zależności kulturowe oraz nadając im typowy dla nas parodystyczny i pastiszowy charakter – komentuje zespół.

Jakie jeszcze numery wzięli na warsztat członkowie Nocnego Kochanka? Tego póki co nie wiemy. Spodziewamy się absolutnie wszystkiego.

Nocny Kochanek to jeden z najpopularniejszych i zarazem budzących największe kontrowersje polskich zespołów metalowych. Grupa ma na koncie trzy płyty. Ostatnia pt. „Randka w ciemność” ukazała się w 2019 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV