Nocny Kochanek wyrusza w trasę koncertową godną „zdrajców metalu”

W obliczu panującej zarazy Nocny Kochanek zagra sześć koncertów w całej Polsce. Tym razem nie będą to dobrze znane i lubiane kluby, a znane i lubiane stacje radiowe, które ugoszczą „zdrajców metalu”.

Na trasie znalazły się miasta Ostrowiec i Radio Ostrowiec, Lublin i Radio Centrum, Opole i Radio Opole, Kielce i Radio Kielce, Radom i Radio Radom oraz Warszawa i Antyradio.

To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, w ramach którego zespół wyrusza w trasę, aby zagrać koncerty codziennie, każdego dnia w innej rozgłośni radiowej na terenie całego kraju.

– Ja się podniecam! Sześć koncertowych dni w sześciu miastach. Wprawdzie będziemy grać akustycznie, ale nasze numery w takiej odsłonie chyba idealnie pasują do radia – komentuje Krzysiek Sokołowski, wokalista Nocnego Kochanka.

Koncerty skierowane będą do lokalnej publiczności. Będzie można ich wysłuchać wyłącznie na antenie rozgłośni. W rozpisce trasy znalazł się jeden koncert nie będący koncertem akustycznym (finałowy koncert w Antyradiu).

Szczegóły koncertów znajdziecie poniżej.

Nocny Kochanek to jeden z najpopularniejszych i zarazem budzących największe kontrowersje polskich zespołów metalowych. Grupa ma na koncie trzy płyty. Ostatnia pt. „Randka w ciemność” ukazała się w 2019 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV