Perkusista Jinjer popisał się mistrzowskim wykonaniem utworu Rachmaninowa

Złośliwi mówią, że perkusiści to goście, którzy kolegują się z muzykami, ale na pewno nie możecie tego powiedzieć o perkusiście Jinjer. Vlad Ulasevich popisał się mistrzowskim wykonaniem „Preludium cis-moll” Siergieja Rachmaninowa.

Gdyby komuś w Jinjer przyszło do głowy, żeby zatrudnić klawiszowca, zespół nie musiałby daleko szukać. Okazuje się, że Vlad Ulasevich, perkusista Jinjer, doskonale gra na pianinie, czemu dał wyraz, prezentując swoją interpretację klasycznego „Preludium cis-moll” Rachmaninowa.

Materiał został opublikowany na oficjalnym kanale Jinjer.

„Świąteczny prezent od naszego ekstremalnie utalentowanego perkusisty i… pianisty” – nagranie podpisała ukraińska formacja.

Ulasevich z łatwością poradził sobie z kompozycją jednego z najwybitniejszych rosyjskich kompozytorów, wprawiając w osłupienie fanów, którzy w komentarzach pod filmem z uznaniem wypowiadają się o jego wirtuozerii.

Widok bębniarza metalcore’owej kapeli w koszulce Sepultury siedzącego przy pianinie przed pulpitem z nutami, wczuwającego się w każdy dźwięk i z wrażliwością traktującego swój instrument raczej nie jest czymś, do czego przywykliśmy, ale trzeba przyznać, że gdyby wskoczył we frak, Ulasevich mógłby namieszać w niejednej filharmonii.

Przypomnijmy: Macro, ostatni album Jinjer, ukazał się w październiku 2019 r. Z materiałem z płyty grupa miała dotrzeć na tegoroczny Pol’and’Rock Festival. Wydarzenie ostatecznie nie doszło jednak do skutku (festiwal odbył się w formule online – red.).

CZYTAJ TEŻ: WOKALISTKA JINJER O POPULARNOŚCI ZESPOŁU. „NIE PODOBA MI SIĘ CAŁY TEN HAJP”

Jeśli interesuje was Jinjer, zachęcamy do sprawdzenia wywiadu z Eugenem Abdukhanovem, muzycznym liderem Jinjer, który przeprowadził dla nas Filip z The Sixpounder. Materiał jest dostępny na podstronie serii Six Questions Show.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV