Jinjer: wywiad Six Questions Show
jinjer_wywiad
Jinjer: wywiad Six Questions Show
Wywiad z Eugenem Abdukhanovem, muzycznym liderem Jinjer, który przeprowadził dla nas Filip z The Sixpounder.
Parkway Drive: wywiad Six Questions Show
parkway_drive_wywiad
Parkway Drive: wywiad Six Questions Show
Wywiad z Winstonem McCallem, wokalistą Parkway Drive, który przeprowadził dla nas Filip z The Sixpounder.
Vader: wywiad Six Questions Show
vader_wywiad
Vader: wywiad Six Questions Show
Wywiad z Peterem z Vader, legendą polskiego i światowego metalu, który przeprowadził dla nas Paweł z The Sixpounder.
Crossfaith: wywiad Six Questions Show
crossfaith_wywiad
Crossfaith: wywiad Six Questions Show
Wywiad z Crossfaith, gwiazdą metalcore'u rodem z Japonii, który przeprowadził dla nas Filip z The Sixpounder.

Six Questions Show


Six Questions Show to seria wywiadów z najlepszymi rockowymi i metalowymi zespołami, które prowadzą dla nas Filip i Paweł z formacji The Sixpounder. Na każdą rozmowę przygotowujemy sześć zagadnień, rozwijanych przez zaproszone do rozmowy gwiazdy. Formułę Six Questions Show traktujemy luźno. Często pojawia się wiele pobocznych wątków, a jesli pozwalają na to warunki, przeprowadzamy dłuższe rozmowy.

Do tej pory udało nam się przeprowadzić ekskluzywne wywiady m.in. z Parkway Drive, Jinjer, Crosfaith, Vader, Decapitated i Acid Drinkers. To dopiero początek. Seria jest świeża i cały czas polujemy na kolejne wywiady. Jesteśmy w stałym kontakcie z największymi organizatorami koncertów i bezpośrednio z artystami. Polecamy zaglądać tu regularnie.

Wszystkie wywiady serii Six Questions Show to wywiady video. Interesujecie się rockiem/metalem i chcecie bliżej poznać ulubionych artystów? Lubicie treściwe wywiady? Jeśli tak – koniecznie musicie sprawdzić tę serię. Razem budujemy najgłośniejszy dział z wywiadami w polskim internecie!

Polecamy


Parkway Drive: wywiad Six Questions Show

Lubicie Parkway Drive? Sprawdźcie wywiad z wokalistą grupy Winstonem McCallem. Winston okazał się świetnym rozmówcą. Z wywiadu dowiecie się, dlaczego Winston potrafi obudzić się w środku nocy, co napędza go do działania, a także co powiedziałby sobie jako kilkunastoletniemu chłopakowi. Zapraszamy do oglądania!

Prowadzi: Filip Sałapa z The Sixpounder
Montaż: Piotr Garbowski
*wywiad został przeprowadzony na Pol’and’Rock Festival

Gdzie oglądać nasze materiały na bieżąco?


Wszystkie treści video publikujemy na Facebooku

Nie macie Facebooka? Aby każdy mógł oglądać nasze materiały, wróciliśmy na YouTube, gdzie znów lądują wszystkie nasze realizacje. Wciąż publikujemy je również na RockMetalNews.pl wraz z obszernymi zajawkami i opisami.

Macie pomysł na zwiększenie dostępności naszych wywiadów, a może znacie jakiś kanał, gdzie dodatkowo moglibyśmy je publikować? Dajcie nam znać. Rozważymy każdą opcję!

Nasi prowadzący


Filip Sałapa (The Sixpounder)

Filip to frontman wrocławskiej formacji The Sixpounder, w której śpiewa i pisze teksty. Większość z was zna Filipa z koncertów i teledysków The Sixpounder, ale muzyka nie jest jego jedyną pasją. Filip to także uznany fotograf, autor sesji zdjęciowych wielu ludzi związanych z rockiem i metalem. Jest zadeklarowanym weganinem i wielkim miłośnikiem motoryzacji. Jako (prawie) absolwent filologii angielskiej odpowiada za prowadzenie wywiadów z zagranicznymi zespołami.

Kontakt z Filipem

Paweł Ostrowski (The Sixpounder)

Paweł jest założycielem The Sixpounder, autorem brzmienia zespołu i producentem muzycznym. Jego zajawką jest rozwój osobisty, mentalny i duchowy. Uwielbia organizować koncerty, czym daje upust swojemu menadżerskiemu zacięciu. Pewnie nie raz bawiliście się na organizowanym przez niego gigu. Jeśli nie gra lub nie organizuje właśnie kolejnego koncertu, najprawdopodobniej pochłania kolejną książkę. Ewentualnie jest z nami i prowadzi kolejny wywiad. Paweł odpowiada za rozmowy z polskimi zepsołami.

Kontakt z Pawłem

Posłuchaj The Sixpounder


Masz propozycję wywiadu?


Reprezentujesz w Polsce ciekawych, zagranicznych artystów? Pracujesz dla agencji koncertowej, która organizuje rockowe lub metalowe wydarzenie? A może po prostu masz pomysł, z kim moglibyśmy zrobić kolejny wywiad? Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Staramy się docierać do zespołów własnymi kanałami, ale każda pomoc jest na wagę złota!

Jesteśmy mobilni i posiadamy kompletny sprzęt niezbędny do realizacji wywiadu: kamery rejestrujące obraz w rozdzielczości 4K, profesjonalne oświetlenie, pełne omikrofonowanie, a nawet własne tła, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować dobrze wyglądający wywiad nawet w warunkach, którym daleko do idealnych.

Szanujemy zarówno widzów, jak i artystów, dlatego do każdego wywiadu zawsze podchodzimy przygotowani. Jesteśmy pasjonatami muzyki i na bieżąco śledzimy to, co dzieje się w rockowym i metalowym biznesie. Dodatkowo przed każdym wywiadem robimy intensywną burzę mózgów, przygotowując jak najciekawsze zagadnienia. Docieramy do szerokiego grona odbiorców.

 

Zwykle realizacja wywiadu przebiega w kilku krokach:

Formularz kontaktowy