Wokalista Green Day ma nowy zespół. The Longshot

Wygląda na to, że Billie Joe Armstrong nie lubi bezczynności. Wokalista nie może narzekać na brak zajęć związanych z Green Day, ale to dla niego za mało. Muzyk zapowiedział, że wkrótce zaprezentuje nowy projekt – The Longshot.

Pinhead Gunpowder, Foxboro Hot Tubs czy The Network – poboczne projekty zawsze mocno angażowały frontmana Green Day. Billie Joe Armstrong najwyraźniej ma jednak ochotę na więcej. Na jego oficjalnym profilu na Instagramie pojawiła się zapowiedź debiutanckiego materiału The Longshot, nowego zespołu lidera Green Day.

Jak informuje wokalista, album The Longshot „prędzej czy później się ukaże”. Armstrong uprzedza, że na premierę płyty raczej nie będzie trzeba długo czekać.

Warto odnotować, że aktualnie jego Green Day nie koncertuje. Grupa pracuje bowiem nad filmową adaptacją płyty „American Idiot” z 2004 r. Film docelowo ma trafić na antenę HBO.

Ostatnim projektem muzycznym, w którym Billie Joe Armstrong pojawił się poza Green Day, pozostaje album „Foreverly” nagrany z Norah Jones.

W Polsce po raz ostatni zespół wystąpił na początku 2017 r. z materiałem z płyty „Revolution Radio”.

Merch Green Day dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Everyone’s depressed … #thelongshot

Post udostępniony przez Billie Joe Armstrong (@billiejoearmstrong)

Komentarze

Dodaj komentarz