Billie Joe Armstrong ostro do hejtera. „P*****l się!”

Billie Joe Armstrong wdał się w kolejną słowną utarczkę w mediach społecznościowych. Tym razem wokalista Green Day zaskoczył wszystkich wyjątkowo ostrą reakcją na post jednego ze swoich fanów. „P*****l się głupia kupo gówna” – zaatakował hejtera Armstrong.

Nie jest tajemnicą, że Billie Joe Armstrong nie należy do zwolenników Donalda Trumpa. Jego Green Day niechęć do prezydenta Stanów Zjednoczonych wyraził niedawno niewybrednym klipem do „Troubled Times”. Sam Armstrong idzie jednak dalej. Swoją dezaprobatę rządami Trumpa wokalista wyraża również za pośrednictwem Instagrama.

Udostępniając i ostro komentując tweet prezydenta USA na temat konfliktu z Koreą Północną, Armstrong wywołał lawinę komentarzy. Jak można się było spodziewać, hejtu nie zabrakło.

„Nienawidzę brzmieć jak ten kutas Billie, ale jesteś liberałem, a ludzie mają przecież prawo wspierać Trumpa. Cokolwiek powiesz, nie zmienisz wyborców Trumpa” – napisał jeden z instagramowych followersów Armstronga.

Na reakcję lidera Green Day nie trzeba było czekać długo.

„P*****l się głupia kupo gówna” – odpowiedział Armstrong. „P*****l się, jeżeli tak postrzegasz zagrożenie masową zagładą. Wypieprzaj z mojego Instagrama i nie wracaj. Nie słuchaj moich pieprzonych nagrań. Nie mam mam problemu z mówieniem takim ignorantom, żeby szli do diabła. Dotyczy to wszystkich, którzy uważają, że to normalne. Wypieprzajcie stąd!”.

Post skomentowało łącznie blisko 15 tys. internautów. Wiele osób otwarcie zaatakowało wokalistę za ostre słowa pod adresem fana. Nie zabrakło też jednak głosów poparcia.

Post wraz z komentarzami udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: ostatnim albumem w dorobku Green Day pozostaje „Revolution Radio” z 2016 r.

fot. Sven Sebastian Sajak (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.