The Sixpounder gra Metallicę na Przystanku Woodstock (video)

Koncert grupy The Sixpounder należał do najmocniejszych punktów tegorocznego Przystanku Woodstock. Do występu wrocławian na scenie „najpiękniejszego festiwalu świata” wraca KręciołaTV, publikując obszerny fragment ich show. Jeśli brakuje wam paliwa, musicie to zobaczyć!

Droga grupy The Sixpounder na scenę Przystanku Woodstock wiodła przez woodstockowe Eliminacje, na których zespół swoim setem dosłownie zmiażdżył publiczność i przede wszystkim jurorów konkursu. Doceniając brzmienie Sixpounderów, Jurek Owsiak & Co. zaprosili wrocławian na Wooda.

Na miejscu ekipa The Sixpounder zrobiła swoje. Wysokie tempo, moc i szaleństwo – tak w skrócie można opisać to, co w nocy z 5 sierpnia na 6 sierpnia działo się na małej scenie Wooda. Byliśmy na miejscu i chłonęliśmy tę energię. To był koncert, na który warto było czekać.

Jeśli nie byliście w tym roku na Woodstocku, poniósł was melanż i nie dotarliście pod scenę lub po prostu chcielibyście zobaczyć to jeszcze raz, KręciołaTV ma dla was niespodziankę w postaci pokoncertowego video z występem The Sixpounder. Jest to fragment coveru Metalliki, a dokładniej: nieśmiertelnego utworu „Fuel”, który znalazł się na „Reload”.

Całość udostępniamy poniżej.

The Sixpounder istnieje od 2006 r. Skład grupy tworzą Filip Sałapa, Paweł Ostrowski, Michał Woźniak, Krzysztof Olejniczak i Artur Konarski. Ostatnim albumem w dorobku wrocławian jest album „True To Yourself” z 2016 r.

Więcej o zespole dowiecie się z wywiadu przeprowadzonego przez nas z The Sixpounder podczas wspomnianych Eliminacji do Przystanku Woodstock. Materiał znajdziecie na naszym kanale YouTube.

Komentarze

Dodaj komentarz