Nowy utwór i teledysk Halestorm. W lipcu premiera „Vicious”

Czwarty album Halestorm to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw rockowych tego roku. „Vicious” trafi do sprzedaży 27 lipca nakładem Atlantic Records. Pierwszy singiel z płyty już jest!

Po serii niejednoznacznych zapowiedzi i wywiadów, w których Lzzy Hale zapewniała, że prace nad nowym albumem Halestorm trwają, poznaliśmy szczegóły od dawna zapowiadanego wydawnictwa.

Choć jeszcze kilka miesięcy temu Hale stwierdziła, że rejestracja ścieżek to „niekończąca się historia”, koniec końców płyty będziemy mogli posłuchać jeszcze tego lata. Premierę „Vicious”, czwartego longplaya Halestorm, zaplanowano na 27 lipca.

Poniżej możecie sprawdzić „Uncomfortable” – jeszcze gorący klip promujący album. To zarazem pierwszy singiel z „Vicious” i jeden z 12 utworów, które znajdą się na krążku.

Producentem płyty jest Nick Raskulinecz, znany ze współpracy m.in. z Kornem, Deftones i Alice In Chains (Raskulinecz jest również producentem najnowszego albumu Alice In Chains – red.).

– Czuję, że to nasze najbardziej… Z każdą premierą staramy się zbliżyć do tego, co ludzie czują każdego dnia. Uważam, że to najbardziej wyrazista deklaracja kierunku Halestorm w naszym dorobku – w niedawnym wywiadzie dla bostońskiej radiostacji WAAF powiedziała wokalistka Halestorm.

– Sądzę, że będzie to najbardziej rockowy materiał, jaki do tej pory udało nam się nagrać, bardziej rockowy niż materiał z pierwszej czy drugiej płyty. Nick umie to z nas wyciągnąć. Ten album będzie miał kły – wcześniej zapewniała Hale.

Przypomnijmy: ostatnim albumem Halestorm pozostaje „Into The Wild Life” z 2015 r., któremu część fanów zarzucała zbyt wygładzone, popowe brzmienie.

Na początku 2017 r. zespół wydał ponadto epkę „Reanimate 3.0: The Covers EP” z coverami utworów innych wykonawców.

Skład Halestorm tworzą rodzeństwo Lzzy i Arejay Hale, Joe Hottinger, a także Josh Smith.

Płyty oraz koszulkę Halestorm „Fire Skull” znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz