Halestorm na koncercie w Polsce w 2022

Ten rok póki co nas nie rozpieszcza, ale w przyszłym dużo może się wydarzyć. Koncert w Polsce właśnie zapowiedziała grupa Halestorm, która na początku 2022 r. zamierza wybrać się do Europy.

Koncertowy kalendarz Halestorm szybko się zapełnia. Jeszcze w tym roku dowodzona przez Lzzy Hale amerykańska formacja zaliczy wspólną trasę z Evanesence w Stanach Zjednoczonych. Rok 2022 grupa powita w Europie, grając wyjątkową trasę „An Evening With Halestorm”.

Dlaczego przyszłoroczne tournée Halestorm będzie wyjątkowe? Występy będą miały kameralny charakter „An Evening With…” i odbędą się w mniejszych salach. Ma to zagwarantować uczestnikom bezpieczeństwo i zarazem sprawić, że długo wyczekiwany come back zespołu na scenę będzie intymnym i niepowtarzalnym doświadczeniem dla fanów i samego zespołu.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy ogłosić naszą nadchodzącą trasę. Zgadza się: „All Halestorm, all the time” – cieszy się Lzzy Hale.

– Podczas serii bliskich i bardzo osobistych występów wykonamy głębokie aranżacje naszych kawałków, uwielbiane przez fanów hity, a nawet kilka zupełnie nowych piosenek – zapowiada Hale.

Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 18 czerwca, o godz. 10.00.

Szczegóły udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: LZZY HALE (HALESTORM): WIĘKSZOŚĆ ZESPOŁÓW NIE DA SOBIE RADY

Choć zespół nie był w stanie koncertować w czasie pandemii, cały czas pracował nad nową muzyką. Lzzy Hale również nie mogła narzekać na brak zajęć. Wokalistka dostała swój własny program w telewizji AXS, a ostatnio wystąpiła także w programie „Two Minutes to Late Night” z coverem Pantery. Wkrótce ma także zostać jurorką w nowym talent show „No Cover” na antenie Amazon Prime.

Dyskografię Halestorm zamyka album „Vicious” z 2018 r. Z materiałem z płyty grupa dotarła do Polski w 2019 r. Koncert odbył się w Warszawie.

Koszulki Halestorm i merch kapeli znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.