Koncert Guns N’ Roses oficjalnie potwierdzony. Znamy ceny biletów

Jeśli jesteście fanami Guns N’ Roses, możecie otwierać butelki szampana. Koncert Gunsów na Stadionie Śląskim w Chorzowie oficjalnie potwierdzony. Data pozostaje bez zmian – 9 lipca 2018 r. Występ będzie częścią kolejnej odsłony trasy Not In This Lifetime Tour.

„Mamy to! 9 lipca 2018 r. na Stadionie Śląskim zagra grupa Guns’n’Roses!” – potwierdza zarząd Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Pierwsze szczegóły wydarzenia podał organizator, agencja Live Nation.

„Guns N’ Roses z trasą not In this Lifetime Tour z impetem wkroczą na 13 stadionów w 2018 r., w tym z pierwszym w historii koncertem w Estonii. Zespół zagra jako headliner na 5 letnich festiwalach w Europie. Ponad milion Biletów sprzedanych w Europie w 2017 r. udowadnia, że Guns N’ Roses i rock są silniejsze niż kiedykolwiek” – czytamy na stronie Live Nation Polska.

Bilety na chorzowski koncert Guns N’ Roses wejdą do regularnej sprzedaży w czwartek, 16 listopada, o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Członkowie fanclubu Gunsów będą mogli kupić bilety wcześniej – już w poniedziałek, 13 listopada o godz. 10.00. Dzień później to samo będą mogli zrobić zarejestrowani użytkownicy LiveNation.pl oraz osoby, które zakupiły bilelty na koncert zespołu w Gdańsku.

Ceny biletów będą wahać się od 220 do 499 zł.

Przypomnijmy: w Gdańsku Guns N’ Roses zagrali 20 czerwca 2017 r. Występ był częścią trasy Not In This Lifetime Tour, pierwszego międzynarodowego tournée Gusn N’ Roses w składzie z Axlem, Slashem i Duffem McKaganem od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993).

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz