Headwind pokazuje kolejny numer z „Superbii”. Trasa coraz bliżej

Nowy numer ze świeżo wydanego debiutu publikuje poznańska ekipa Headwind. „Falling” to trzeci opublikowany przez zespół utwór, który trafił na krążek. Wydawnictwo możecie zamawiać na oficjalnym kanale grupy.

– „Superbia” to nasza pierwsza duża płyta i włożyliśmy mnóstwo pracy i serca w każdy dźwięk, jaki znalazł się na tym krążku – opowiada Alex, wokalista Headwind. – Bardzo zależało nam na tym, by wydawnictwo było dopracowane w najmniejszym detalu. I udało się.

Swoją premierę krążek miał 15 sierpnia. Wcześniej zespół zaprezentował 2 single – „Take It All” i „Stranded”, do którego dodatkowo zrealizowany został klip. Teledysk wyprodukowała ceniona ekipa One Eye Studio.

Teraz skład Headwind sprawdzi się w koncertowych bojach, grając serię gigów z Thar Ai i Chico w ramach trasy, w którą w sumie weźmie udział kilkanaście bandów. Więcej na jej temat dowiecie się z artykułu: „Rockowo-metalowe porozumienie. Ta trasa odbije się echem!”.

Korzenie formacji Headwind sięgają 2006 r. W obecnym składzie zespół gra od roku 2014.

Headwind ma na koncie ciepło przyjętą epkę, na której znalazł się utwór „Breakthrough”. Numer trafił na pierwsze miejsce listy Aferzasta poznańskiego Radia Afera, utrzymując się na niej przez kilkanaście miesięcy. W 2016 r. jako finalista Antyfestu Antyradia zespół wystąpił na festiwalu w Jarocinie.

Headwind możecie znaleźć na Facebooku via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz