Halestorm ogłasza daty europejskiej trasy. Bez koncertu w Polsce

Koncert grupy Halestorm w Polsce ucieszyłby wielu fanów, ale wygląda na to, że nie dojdzie do niego w tym roku. Zespół ogłosił szczegóły europejskiej trasy. W rozpisce nie ma polskich miast.

Lzzy Hale i jej silna, męska grupa wsparcia z Halestorm mają za sobą serię koncertów ze Stone Sour. Formacja rodem z Red Lion tymczasowo odpuszcza występy live, ale jej rozbrat ze sceną nie potrwa długo. Jesienią grupa znów wyruszy na koncertowy szlak, tym razem odwiedzając Europę.

Na stronie Halestorm pojawiły się daty europejskich występów, które rozpoczną się we wrześniu i potrwają do końca października. Liczyliście na koncert w Polsce? Niestety, nic z tego. Tournée ominie nasz kraj. Najbliższe przystanki trasy to koncerty w Niemczech, gdzie zespół rodzeństwa Hale wystąpi pięciokrotnie. Daty sprawdzicie poniżej.

Na pocieszenie zostaje świadomość, że kwestią krótkiego czasu jest nowy album Halestorm. Nad następcą „Into The Wild Life” z 2015 r. grupa pracuje pod kątem Nicka Raskulinecza. Jak na razie do sieci trafił jeden z nowych utworów Halestorm. O nieoficjalnej wersji „Black Vultures” pisaliśmy w artykule: „Halestorm z nowym utworem na koncercie w Kanadzie”.

– Każdy pracuje na najwyższych obrotach – o mobilizacji w obozie Halestorm w niedawnym wywiadzie dla radiostacji Razor 94.7 opowiadała Lzzy Hale. – To trochę tak, jakbyśmy wrócili do piwnicy naszych rodziców, próbując coś zrobić. To cztery strony Halestorm, nie tylko ja, wokalistka, śpiewająca na tle zespołu w tle. Nowy album będzie pierwszym, na którym usłyszycie to, co trzyma nas razem. Potrafiliśmy to uchwycić, kiedy graliśmy koncerty, ale teraz po raz pierwszy mamy to również w studiu.

– Sądzę, że będzie to najbardziej rockowy materiał, jaki do tej pory udało nam się nagrać, bardziej rockowy niż materiał z pierwszej czy drugiej płyty. Nick umie to z nas wyciągnąć. Ten album będzie miał kły – zapewniła Hale.

Przypomnijmy: ostatnim albumem Halestorm pozostaje wspomniany „Into The Wild Life”, któremu część fanów zarzucała zbyt wygładzone, popowe brzmienie. Na początku 2017 r. zespół wydał ponadto epkę „Reanimate 3.0: The Covers EP” z coverami utworów innych wykonawców.

Skład Halestorm tworzą rodzeństwo Lzzy i Arejay Hale, Joe Hottinger, a także Josh Smith.

Płyty oraz koszulkę Halestorm „Fire Skull” znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz