Danny Worsnop (Asking Alexandria) z solowym singlem

Danny Worsnop nie traci czasu. Wokalista opublikował nowy singiel ze swojej drugiej, jeszcze nie wydanej płyty „Shades Of Blue”, pokazując łagodniejsze oblicze niż to znane z Asking Alexandria.

Jeśli spodziewaliście się screamów i metalcore’owych riffów, możecie być zaskoczeni. W swoim najnowszym singlu frontman Asking Alexandria postawił na łagodniejsze środku artystycznego wyrazu. Gitara a’la Eric Clapton, pogodna melodia i jasne, delikatne brzmienie – Danny Worsnop nie ogranicza się do jednej konwencji.

– „Little Did I Know” był utworem, który nadał ton mojemu nowemu albumowi – utwór komentuje Worsnop. – To przyjemna, optymistyczna piosenka, która pod powierzchnią jest smutną i poruszającą opowieścią o samotności.

– Długo czekałem, żeby ją wypuścić – dodaje wokalista. – Jestem bardzo podekscytowany i dumny, wreszcie mogąc się nią podzielić.

„Little Did I Know” udostępniamy poniżej.

Data premiery płyty „Shades Of Blue” nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że album ukaże się w 2019 r. Worsnop tymczasem kończy pracowity dla siebie rok. W ciągu ostatnich 12 miesięcy z Asking Alexandria muzyk zagrał liczne koncerty, promując piąty, imienny longplay angielskiej formacji. Zespół dotarł również do Polski. Jego koncert odbył się 13 czerwca w klubie Zaklęte Rewiry we Wrocławiu.

Licencjonowany merch Asking Alexandria, w tym koszulki, bluzy, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. P. Garbowski

Komentarze

Dodaj komentarz