Ben Bruce z Asking Alexandria marzy o własnym food trucku

Ben Bruce, gitarzysta Asking Alexandria, ma osobliwe marzenie jak na muzyka rockowego. Ben wyjawił, że chciałby otworzyć food trucka „Sex, Drugs and Sausage Rolls”.

Gwiazdy rocka i metalu mają różne pozamuzyczne zajawki. Ben Bruce z Asking Alexandria przyznał się, goszcząc w podcaście Side Jams, że jest niespełnionym kucharzem. Gitarzysta, który jako muzyk jednego z najpopularniejszych post-hardcore’owych zespołów i ojciec czwórki dzieci ma co robić, zdradził, że marzy o własnym food trucku. Ma nawet pomysł na taki biznes, ale jak sam mówi, nie jest przekonany, czy mógłby go zrealizować.

– Mam wrażenie, że ten pomysł od zawsze był w mojej głowie – przyznał Ben, po czym zwrócił się do prowadzącego podcast: „Kiedy powiem ci, jak chciałbym go nazwać, od razu zorientujesz się, dlaczego to się pewnie nie uda”.

– Chciałbym mieć food trucka z flagą Wielkiej Brytanii z boku. Mamy w Anglii coś takiego, jak sausage rolls. To taki fast food, przekąska na szybko. To po prostu kiełbasa zawinięta w ciasto francuskie. Jako osoba ze środowiska muzycznego nazwałbym to Sex, Drugs And Sausage Rolls. Sprzedawalibyśmy różne rodzaje sausage rolls – swoją wizję przedstawił Ben.

Dlaczego zdaniem członka Asking Alexandria biznes mógłby nie wypalić?

– Moja żona, kiedy jej o tym powiedziałem, stwierdziła, że miałbym codziennie o drugiej w nocy kolejkę mocno wstawionych ludzi wracających z pubu. Ale nie miałbym dla nich seksu ani dragów, jak sugerowałaby nazwa food trucka. Jedynie sausage rolls. Nie sądzę, żeby to mogło wypalić – podsumował Ben.

CZYTAJ TEŻ: COREY TAYLOR CHCE OTWORZYĆ Z ŻONĄ FOOD TRUCKA

Co ciekawe, Ben nie jest jedynym popularnym muzykiem rockowym mającym takie marzenie. O otwarciu food trucka niedawno wspominał też Corey Taylor ze Slipknot. Z tego, co wiemy, Corey’owi jak dotąd nie udało się zrealizować tego planu. Może powinni zgadać się z Benem?

Ostatnim albumem Asking Alexandria pozostaje „See What’s on the Inside” z 2021 r. Więcej na temat płyty przeczytacie w naszym dziale z premierami.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.