App
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Asking Alexandria – „See What's on the Inside”

Angielscy post-hardcore'owcy wracają do korzeni w barwach nowej wytwórni.

instagram icon
twitter icon
Image is not available

Asking Alexandria – „See What’s on the Inside”
Data premiery: 1 października 2021
Gatunek: post hardcore
Wytwórnia: Better Noise Music

To jeden z tych zespołów, które walczą ze swoimi demonami. Anglicy miewali wzloty i upadki, zmagali się z uzależnieniami i presją nakładaną przez branżę muzyczną. Jak sami jednak przekonują, w pewnym sensie zaczynają od nowa – z nową wytwórnią i świeżą energią.

„See What’s on the Inside” to pierwszy longplay Asking Alexandria w barwach Better Noise Music, firmy mającej w swoim katalogu takie nazwy, jak Five Finger Death Punch czy In Flames. Jeśli wierzyć temu, co mówi sam zespół, to również pierwszy od debiutanckiego „Stand Up and Scream” krążek stworzony w stu procentach zespołowo.

– „To efekt naszego ponownego zjednoczenia się i zakochania w tym, co sprawiło, że założyliśmy ten zespół. Bez tanich sztuczek. To nasza piątka grająca na instrumentach najgłośniej, jak potrafimy – komentuje Ben Bruce, gitarzysta i główny kompozytor w angielskiej kapeli.

– Wróciliśmy do korzeni. Chcieliśmy na nowo rozpalić w sobie pasję do muzyki – podkreśla muzyk Asking Alexandria.

Trakclista „See What’s on the Inside” przedstawia się następująco:

1. Intro

2. Alone Again

3. Faded Out

4. Never Gonna Learn

5. If I Could Erase It

6. Find Myself

7. You’ve Made It This Far

8. See What’s On The Inside

9. Misery Loves Company

10. Fame

11. The Grey

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.