Black Veil Brides z nowym singlem. Album na początku 2018

Black Veil Brides nie dają o sobie zapomnieć przed planowaną na początek roku premierą nowego albumu. Grupa zaprezentowała kolejny singiel z „Vale” – tym razem za pośrednictwem serwisów streamingowych. Tu znajdziecie odsłuch „The Last One”.

Swój nowy materiał w 2018 r. będą promować wspólnie z ekipą Asking Alexandria, która rzutem na taśmę wydała nowy album jeszcze w tym roku. Swój longplay Black Veil Brides wypuszczą nieco później, ale i w tym przypadku chodzi o długo wyczekiwany krążek.

Premierę „Vale”, piątej płyty BVB, zaplanowano na 12 stycznia. Album będzie pierwszym wydawnictwem post-hardcore’owców z Cincinnati od czasu premiery „Black Veil Brides IV” z 2014 r., czyli od ponad 3 lat. Pierwszy singiel promujący „Vale” ukazał się jeszcze w 2016 r. („The Outsider” – red.). W międzyczasie zespół wypuścił jeszcze 3 utwory promujące krążek: „My Vow”, „When They Call My Name” oraz najnowszy – „The Last One”, którego odsłuch udostępniamy poniżej.

– „Vale” po łacinie oznacza „bądź silny” i to tak naprawdę główne przesłanie tej płyty – tłumaczy Andy Biersack, wokalista Black Veil Brides.

– Mamy nadzieję dalej inspirować naszych fanów do tego, by mieli siłę przyjmować swoją indywidualność – podkreśla Biersack i zaznacza: – Od początku Black Veil Brides tworzy dla outsiderów, osób wykluczonych. Tym albumem damy wam nadzieję, radość i co najważniejsze, porządną dawkę rockandrollowego kopa!

Przypomnijmy: w Polsce po raz ostatni Black Veil Brides wystąpili w 2015 r. w Warszawie. Póki co nie mamy informacji o polskim koncercie formacji.

Merch Black Veil Brides, w tym nowe wzory koszulek, czapki i kalendarz na 2018 r., znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. @dontshootskrlx (www.facebook.com/Blackveilbrides)

Komentarze

Dodaj komentarz