Maria Brink i Andy Biersack we wspólnym singlu „Meet Me In Fire”

Maria Brink z In This Moment i Andy Biersack z Black Veil Brides łączą siły we wspólnym singlu, który trafi na ścieżkę dźwiękową komiksu DC Comics „Dark Nights: Death Metal Soundtrack”. Posłuchajcie „Meet Me In Fire”!

Ścieżka dźwiękowa komiksu „Dark Nights: Death Metal Soundtrack” zapowiada się obłędnie. Kilka dni temu trafił na nią pierwszy w tym roku utwór Mastodon, a teraz – wspólny singiel duetu Maria Brink/Andy Biersack. To kolaboracja dwóch charakterystycznych postaci, jakimi niewątpliwie są głosy In This Moment i Black Veil Brides. W prace nad „Meet Me In Fire” zaangażowany był również Tyler Bates, uznany producent, autor m.in. muzyki do kultowego „Świtu żywych trupów”.

„Dark Nights: Death Metal Soundtrack” to komiksowa seria DC Comics, sequel popularnej serii „Dark Nights: Metal”. Album z muzyką inspirowaną komiksem ma ukazać się w czerwcu nakładem Loma Vista Recordings. Oprócz Mastodon i duetu Brink/Biersack pojawią się na nim również m.in. Chelsea Wolf, Grey Daze i Idles.

– Jestem zaszczycona, mogąc być częścią tego niesamowitego soundtracku – komentuje Maria Brink.

– Uwielbiam współpracować z utalentowanymi ludźmi. Tyler Bates to niesamowity talent. Bardzo chciałam stworzyć coś z nim i Andym Biersackiem. Jestem przekonana, że nasi fani pokochają ten utwór – dodaje wokalistka In This Moment.

Singiel „Meet Me In Fire” udostępniamy poniżej.

Ostatnim albumem In This Moment pozostaje „Mother” z ubiegłego roku. Black Veli Brides z kolei przygotowują się do premiery płyty „The Phantom Tomorrow”. Jej premiera została wyznaczona na 4 czerwca.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV