N3RV zapowiada nowy album. „Who are you?”

Polsko-norweski projekt N3RV zapowiada nowy album. Kolejny longplay projektu trafi do sieci na początku 2018 r. „Będzie cięższy i bardziej agresywny” – o następcy „Dark Daze” mówi nam Daniel Wójcik, głos i twórca N3RV.

N3RV to nu-metalowe porozumienie ponad geograficznymi podziałami. Projekt stworzył Daniel Wójcik, Ślązak, który pierwsze utwory N3RV skomponował w Norwegii, gdzie od lat mieszka. W Polsce wspiera go miejscowa ekipa koncertowa, z którą Daniel zagrał niedawno serię koncertów w ramach akcji Underground United.

Aktywność projektu N3RV nie ogranicza się jednak wyłącznie do grania koncertów. Na początku 2018 r. zespół zamierza wypuścić nowy materiał.

– Powstawała w tak zwanym międzyczasie – temat nowej płyty rozwija Daniel. – Od kiedy wypuściłem „Dark Daze”, tak naprawdę nie przestałem tworzyć, cały czas nagrywałem. W ciągu 6-7 miesięcy powstało 25 kompozycji, z których musiałem wybrać te, które najbardziej mi odpowiadały.

– „Who are you?”, bo tak nazwałem ten album, będzie cięższy i bardziej agresywny – zapowiada Daniel. – 15 stycznia to data wypuszczenia longplaya do sieci na serwisy streamingowe. Wcześniej zrobimy video do kawałka „Errors”, który będzie pierwszym singlem z płyty.

Co dalej? Krótko po premierze N3RV zaliczy support przed Crazy Town we Wrocławiu. Wydarzenie odbędzie się 27 stycznia. Kolejną już zaplanowaną datą jest 24 marca i występ w Chorzowie wraz z m.in. Materią i Hope.

Dat aktualnych koncertów N3RV szukajcie w naszym kalendarium oraz na fanpage’u zespołu via [link]

Nasz wywiad z N3RV znajdziecie via [link]

Szerzej o ostatnim albumie projektu pisaliśmy w ramach CIĘŻKI TYDZIEŃ.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV