Bezbłędny N3RV z klipem i cyfrowym albumem

Ludzką rzeczą jest robić błędy, ale w najnowszym singlu N3RV nie ma na nie miejsca. Bezbłędnym klipem do „Errors” zespół promuje album „Who Are You?”, który właśnie trafił do sieci.

N3RV to nu-metalowe porozumienie ponad geograficznymi podziałami. Projekt stworzył Daniel Wójcik, Ślązak, który pierwsze utwory N3RV skomponował w Norwegii, gdzie od lat mieszka. W Polsce wspiera go miejscowa ekipa koncertowa. Wraz z nią wokalista zagrał niedawno serię koncertów w ramach akcji Underground United.

Teraz projekt N3RV powraca z absolutnie nowym materiałem.

– Będzie cięższy i bardziej agresywny – zapewniał nas niedawno Daniel. I rzeczywiście: świeżo opublikowane w sieci utwory z płyty „Who Are You?” to mocny sound. Nie inaczej jest z „Errors”, utworem, który jako pierwszy doczekał się osobnego obrazu. Klip sprawdzicie poniżej.

Cały materiał z „Who Are You” dostępny na kanale N3RV Music.

– Powstawała w tak zwanym międzyczasie – temat nowej płyty rozwija głównodowodzący N3RV. – Od kiedy wypuściłem „Dark Daze” (poprzedni album N3RV – red.), tak naprawdę nie przestałem tworzyć. Cały czas nagrywałem. W ciągu 6-7 miesięcy powstało 25 utworów. Musiałem wybrać te, które najbardziej mi odpowiadały – tłumaczy Daniel

Co dalej? 27 stycznia N3RV zaliczy support przed Crazy Town we Wrocławiu. Kolejną już zaplanowaną datą jest 24 marca i występ w Chorzowie wraz z m.in. Materią i Hope.

Dat aktualnych koncertów N3RV szukajcie w naszym kalendarium oraz na fanpage’u zespołu via [link]

Nasz niedawny wywiad z N3RV znajdziecie via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV