Jak dojechać na Pol’and’Rock? Ruszył Bank Podróży

Dojazd na Pol’and’Rock Festival w tym roku może być wyjątkowo trudny. Przewozy Regionalne nie podstawią dodatkowych pociągów, a PKP Intercity chce zmienić trasy swoich pociągów, tak by omijały Kostrzyn w czasie imprezy. W odpowiedzi organizatorzy festiwalu uruchomili Bank Podróży.

Jak dojechać na Pol’and’Rock Festival? Do niedawna jeszcze najbardziej oczywistym wyborem wydawał się dojazd pociągiem, ale wszystko wskazuje na to, że w tym roku kolej nie stanie na wysokości zadania. Pozostają inne środki lokomocji. Gdzie szukać okazji? Najlepiej w uruchomionym przez organizatorów Pol’nad’Rock festiwalowym Banku Podróży.

Bank Podróży przypomina internetową giełdę, na której można zarówno dodawać ogłoszenia, jak i przeglądać te zamieszczone przez festiwalowiczów mających wolne miejsca w swoich samochodach, wynajmujących autokary itp. Cel działania Banku Pordóży jest prosty: ułatwić chętnym dojazd na Pol’and’Rock.

Jak dodać ogłoszenie?

„Nie ma nic prostszego: musisz uzupełnić imię lub nick, e-mail, miejscowość, z której jedziesz, województwo, typ wiadomości i preferowany środek transportu. Następnie piszesz wiadomość o dowolnej treści i ogłoszenie leci w świat” – wyjaśnia organizująca Pol’and’Rock Fundacja WOŚP.

Na stronę Banku Podróży przejdziecie via [link]

„Wspólny dojazd na festiwal to rozwiązanie ekonomiczne, ekologiczne i wspaniała okazja na zawarcie nowych znajomości. Nie zwlekaj: wrzucaj ogłoszenie na Bank Podróży” – zachęca Fundacja WOŚP.

Przypomnijmy: Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Dotychczas ogłoszone gwiazdy imprezy to m.in. Testament, Parkway Drive, Prophets of Rage, a także polscy wykonawcy, w tym Acid Drinkers, Decapitated i Kult.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.