Jak dojechać na Pol’and’Rock? Ruszył Bank Podróży

Dojazd na Pol’and’Rock Festival w tym roku może być wyjątkowo trudny. Przewozy Regionalne nie podstawią dodatkowych pociągów, a PKP Intercity chce zmienić trasy swoich pociągów, tak by omijały Kostrzyn w czasie imprezy. W odpowiedzi organizatorzy festiwalu uruchomili Bank Podróży.

Jak dojechać na Pol’and’Rock Festival? Do niedawna jeszcze najbardziej oczywistym wyborem wydawał się dojazd pociągiem, ale wszystko wskazuje na to, że w tym roku kolej nie stanie na wysokości zadania. Pozostają inne środki lokomocji. Gdzie szukać okazji? Najlepiej w uruchomionym przez organizatorów Pol’nad’Rock festiwalowym Banku Podróży.

Bank Podróży przypomina internetową giełdę, na której można zarówno dodawać ogłoszenia, jak i przeglądać te zamieszczone przez festiwalowiczów mających wolne miejsca w swoich samochodach, wynajmujących autokary itp. Cel działania Banku Pordóży jest prosty: ułatwić chętnym dojazd na Pol’and’Rock.

Jak dodać ogłoszenie?

„Nie ma nic prostszego: musisz uzupełnić imię lub nick, e-mail, miejscowość, z której jedziesz, województwo, typ wiadomości i preferowany środek transportu. Następnie piszesz wiadomość o dowolnej treści i ogłoszenie leci w świat” – wyjaśnia organizująca Pol’and’Rock Fundacja WOŚP.

Na stronę Banku Podróży przejdziecie via [link]

„Wspólny dojazd na festiwal to rozwiązanie ekonomiczne, ekologiczne i wspaniała okazja na zawarcie nowych znajomości. Nie zwlekaj: wrzucaj ogłoszenie na Bank Podróży” – zachęca Fundacja WOŚP.

Przypomnijmy: Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Dotychczas ogłoszone gwiazdy imprezy to m.in. Testament, Parkway Drive, Prophets of Rage, a także polscy wykonawcy, w tym Acid Drinkers, Decapitated i Kult.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV