Pol’and’Rock: Kolejni wykonawcy dołączają do obsady

Pol’and’Rock po raz kolejny wzmacnia skład. Do obsady festiwalu dołączyli laureaci Złotego Bączka oraz Eliminacji do Pol’and’Rock Festival. Wśród nowych wykonawców w line-upie „najpiękniejszego festiwalu świata” są m.in. Hunter, Łydka Grubasa, Hurrockaine i Ornette.

W minioną sobotę poznaliśmy laureatów głosowania Złotego Bączka i Eliminacji do Pol’and’Rock Festival. Złoty Bączek, czyli nagroda publiczności Pol’and’Rock przyznawana jako wyraz uznania dla najlepszego zespołu występującego na poprzedniej odsłonie imprezy, powędrowała do formacji Łydka Grubasa. Tym samym Łydka Grubasa ponownie wystąpi na Pol’and’Rock, tym razem jednak na dużej scenie festiwalu.

Drugie miejsce w głosowaniu zajął Hunter, który również pojawi się na Pol’and’Rock. Zespół po raz drugi z rzędu zagra na dużej scenie festiwalu Jerzego Owsiaka.

Na tym nie koniec. Sobota przyniosła również rozstrzygnięcie Eliminacji do Pol’and’Rock Festival. Dzięki konkursowi na dużej scenie zaprezentują się Hurrockaine i Ornette. Mała scena będzie należeć do formacji Przybył oraz Łukasz Drapała & Chevy.

Na nocnej scenie ASP dzięki Eliminacjom wystąpią Karolina Czarnecka i Kraków Street Band. Zaproszenia na scenę Lecha otrzymali: Sunsmoke, Terrific Sunday, Vane i Zagi.

Przypomnijmy: Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Gwiazdy imprezy to m.in. Testament, Parkway Drive, Prophets of Rage, a także polscy wykonawcy, w tym Acid Drinkers, Decapitated i Kult.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV