AC/DC ujawnili tytuł nowej płyty? „Power Up”

To już niemal pewne: AC/DC wkrótce zaserwują nam głośny powrót. Zespół zamieścił na swoich stronach tajemnicze grafiki z hasłem „Power Up”. Fani nie mają wątpliwości, że to tytuł płyty, którą przygotowali australijscy hardrockowcy.

Gdy dwa lata temu członkowie AC/DC dali się sfotografować w pobliżu studia w Vancouver, gdzie nagrali trzy ostatnie płyty, lawina spekulacji ruszyła. W międzyczasie zaczęły pojawiać się kolejne przecieki, ale obóz AC/DC milczał. Aż do teraz. Zespół zaktualizował grafiki w social media, przy okazji uruchamiając specjalną stronę. To może oznaczać jedno: Australijczycy rozpoczynają proces promocji długo wyczekiwanego wydawnictwa.

W materiałach zaprezentowanych przez AC/DC przewija się tajemnicze hasło „Power Up”. Czy to właśnie tytuł płyty, która od wielu miesięcy rozpala wyobraźnię fanów grupy? Fani nie mają wątpliwości, że tak właśnie jest. Co ciekawe, plakat z tym hasłem znalazł się tuż przed dawną szkołą gitarzysty i zarazem lidera AC/DC Angusa Younga. Zdjęcie reklamy możecie zobaczyć poniżej.

Przypomnijmy: kilka dni temu sieć obiegły zdjęcia, które z oficjalnej strony AC/DC przechwycili fani zespołu z Brazylii. Na zdjęciach widać członków AC/DC na planie teledysku. Fotografie uwieczniły pierwszy raz razem na scenie perkusistę Phila Rudda i gitarzystę Steviego Younga, bratanka Angusa Younga. Według nieoficjalnych informacji AC/DC kręcili klip w lutym w Holandii.

Co wiemy o powrocie AC/DC? Najobszerniejsze informacje jak dotąd przekazał zaprzyjaźniony z zespołem Dee Snider z formacji Twisted Sister.

– To będzie cud technologii – w jednym z ostatnich wywiadów zdradził lider Twisted Sister. – To, co zostanie osiągnięte, to zjednoczenie zespołu, który znamy, na jeszcze jeden album.

– Nic nie trwa wiecznie. To jest definitywnie ostatni raz – zaznaczył ekscentryczny wokalista.

Nie możemy się doczekać!

https://www.instagram.com/p/CFtJtXglRoE/?utm_source=ig_embed

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.