The Rolling Stones przypominają o obostrzeniach na No Filter Tour

The Rolling Stones na dobre rozpoczęli kolejne europejskie tournée, w ramach którego 8 lipca wystąpią na stadionie PGE Narodowy. Zespół przypomina o zakazie obowiązującym na całej trasie.

Po pierwszych koncertach No Filter Tour nie brakuje opinii, że Stonesi są w bardzo dobrej formie. Problemem dla wielu fanów okazują się jednak zwiększone wymogi bezpieczeństwa, które w miniony weekend mocno rozzłościły angielskich fanów legendarnych rockmanów.

Chodzi o zakaz wnoszenia na koncerty The Rolling Stones toreb i plecaków większych od kartki A5. Takie obostrzenia mają zapobiec wszelkim niebezpieczeństwom, choć jak na razie przysparzają sporo kłopotów na bramkach osobom posiadającym bilety, na co skarżą się uczestnicy ostatnich koncertów grupy.

Zespół bynajmniej nie zamierza łagodzić przepisów. Na swojej oficjalnej stronie na Facebooku Stonesi przypominają, że na ich występach reguły są jasno określone.

„Prosimy, żebyście wybierając się na którykolwiek z koncertów The Rolling Stones, nie zabierali ze sobą żadnych toreb. Niestety, na całej trasie obowiązują określone reguły bezpieczeństwa. Zabranie ze sobą czegokolwiek większego od portmonetki będzie skutkowało kontrolą, a to może spowodować różne opóźnienia. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość” – do fanów zwracają się Stonesi.

Przypomnijmy: polski koncert The Rolling Stones otworzy Trombone Shorty – nowoorleański trębacz i puzonista, w swojej twórczości łączący elementy takich nurtów, jak jazz, funk czy rock. Będzie to jego trzeci występ w naszym kraju.

Dla The Rolling Stones warszawski koncert będzie piątą okazją do zaprezentowania się przed polską publicznością. Po raz ostatni grupa odwiedziła nasz kraj w 2007 r., grając na warszawskim Torze Wyścigów Konnych.

Sprzedaż biletów na koncert The Rolling Stones prowadzi agencja Live Nation.

Merch The Rolling Stones, w tym nowe koszulki i bluzy angielskiej marki Bravado, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz