Rammstein w Chorzowie. Fanklub organizuje akcję

Gorące powitanie muzykom Rammstein zamierza zgotować oficjalny fanklub Feuerräder. „Akcja jest niskobudżetowa i łatwo dostępna dla każdego fana bez względu na płeć i zasobność portfela” – podkreślają członkowie fanklubu.

Zbliżający się wielkimi krokami koncert Rammstein na Stadionie Śląskim w Chorzowie będzie miał bogatą oprawę. Zadba o to zespół, ale też fani z fanklubu Feuerräder, którzy zachęcają, by odpowiednio przygotować się na 24 lipca.

Akcja fanklubu jest podzielona na trzy części. Pierwsza związana jest z remiksem „Deutschland” w wykonaniu gitarzysty Richarda Kruspe, będącym stałym elementem ostatnich koncertów Niemców.

„Glowsticki i różne inne gadżety, np. świecące uszka, okulary czy kulki mieniące się wieloma kolorami, idealnie zdadzą egzamin podczas tego klubowego brzmienia. Zróbmy dyskotekę na stadionie dla DJ-a Richarda i jego tancerzy” – zachęcają organizatorzy akcji.

Fanowską oprawę ma mieć również utwór „Engel” oraz moment tuż po jego wykonaniu.

Szczegóły znajdziecie via [link]

„Jeszcze raz gorąco zachęcamy do wspólnej zabawy i przekazywania informacji dalej! Wydrukujcie kartki, zaopatrzcie się w glowsticki i dzielcie się z innymi fanami” – podsumowują organizatorzy.

Przypomnijmy: tegoroczny koncert Rammstein odbędzie się 24 lipca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Koncert jest w całości wyprzedany. To już pewne: Rammstein wróci do Polski w 2020 r., 17 lipca grając na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Po merch Rammstein zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz