Oficjalnie: The Rolling Stones w Polsce w 2018!

Wszystko jasne – będzie kolejna trasa i polski koncert The Rolling Stones w 2018 r. Legendarny zespół podał daty tegorocznej odsłony trasy No Filter Tour. W rozpisce znalazł się koncert w Warszawie, zaplanowany na 8 lipca!

O tym koncercie mówiono jeszcze w 2017 r., dopiero teraz jednak wszystko zostało oficjalnie potwierdzone. 8 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi grupa The Rolling Stones. Koncert będzie częścią trasy No Filter Tour, której tegoroczna część wystartuje 17 maja w Dublinie.

Koncert będzie piątym występem The Rolling Stones w Polsce. Po raz ostatni Stonesi odwiedzili nasz kraj w 2007 r., dając koncert na warszawskim Torze Wyścigów Konnych. Pierwsze dwa koncerty w Polsce legendarnych rockmanów miały miejsce w Sali Kongresowej w 1967 r.

Przedsprzedaż biletów na koncert The Rolling Stones, który 8 lipca odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, wystartuje 27 lutego.

Merch The Rolling Stones, w tym nowe koszulki i bluzy angielskiej marki Bravado, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz