Noel Gallagher gra Oasis z U2. Liam nie będzie zadowolony…

Liam Gallagher nie będzie zadowolony. „Wolałbym zjeść własne gówno niż słuchać U2” – oznajmił niedawno na Twitterze, komentując wspólne koncerty zespołu brata z U2. A brat – jak to brat – niewzruszony gra z U2 numer Oasis. Czyli telenoweli ciąg dalszy.

Niechęć, jaką pałają w stosunku do siebie bracia Gallagher, to temat rzeka, który płynie własnym nurtem. Ich obustronny hejt znów wylał się mediów, po tym jak Liam Gallagher za pośrednictwem Twittera stwierdził, że wolałby zjeść własne gówno niż słuchać U2. W ten sposób uszczypnął brata, Noela, grającego wspólne koncerty z U2.

Zespół High Flying Birds, a zwłaszcza Noel Gallagher, jego lider, za nic ma sobie jednak słowa Liama. W miniony weekend podczas koncertu w hali O2 Arena w Londynie Noel wspólnie z U2 wykonał superprzebój Oasis „Don’t Look Back in Anger”. Numer oczywiście zrobił furorę.

Wszystko możecie obejrzeć poniżej.

Ciekawe co na to Liam… Cóż, może „Don’t Look Back in Anger” to dedykacja właśnie dla niego?

Przypominamy: oprócz przepychania się z internetowymi trollami i popadania w konflikty z innymi artystami Liam Gallagher pracuje nad własnym, solowym albumem. Longplay ma trafić do sprzedaży 6 października. Krążek wypełni 12 nagrań. Producentem 4 z nich jest Greg Kurstin, który wspierał m.in. Foo Fighters w pracach nad nadchodzącą płytą „Concrete and Gold”. Resztą zajął się Dan Grech-Marguerat, producent m.in. Radiohead i Mumford and Sons.

Merch Oasis znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. alterna2 (CC BY 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz