Ghost prezentuje klip do „Dance Macabre”. Makabra i seks

Nowy teledysk promujący album „Prequelle” prezentuje Ghost. Ociekający seksem, makabrą i groteską – klip do „Dance Macabre” to kwintesencja Ghost. Grupa wystąpi w Polsce 21 sierpnia 2019 r.

Z każdym kolejnym albumem Ghost zdradza coraz więcej przebojowego zacięcia – proporcjonalnie do osiąganych przez zespół sukcesów. Rodacy Abby, zręcznie balansujący na granicy metalowego mainstreamu, dopiero co udostępnili remiks utworu „Dance Macabre”. Teraz do sieci trafił pełnoprawny teledysk zrealizowany na potrzeby utworu.

Klip stworzył dobrze znany fanom Ghosta Zev Deans, autor teledysku do „Square Hammer”. Deans postawił na groteskę, zestawiając wizję końca świata z imprezą w iście halloweenowym wydaniu. Jak wyszło, sprawdzicie poniżej.

Zainteresowanym polecamy również dancerockowy remiks „Dance Macabre”, który sprawdzicie via [link]

– Chciałem stworzyć klimat funky i disco – komentuje Carpenter Brut, autor remiksu. – Zależało mi na stworzeniu dancerockowego utworu i pokazaniu bardziej popowej strony zespołu, która w ich muzyce jest raczej schowana.

Przypomnijmy: polski koncert Ghost odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. Zespół otworzy koncert Metalliki na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wydarzenie organizuje agencja Live Nation.

Premiera „Prequelle”, najnowszej płyty Ghost, miała miejsce 1 czerwca 2018 r. Album to jak dotąd najbardziej przebojowe wydawnictwo grupy, co znalazło odzwierciedlenie w wynikach sprzedaży. Krążek dotarł do 3. miejsca zestawienia Billboard 200. W kilka dni po premierze Szwedzi sprzedali przeszło 60 tys. fizycznych egzemplarzy płyty.

Merch zespołu, w tym bestsellerowe wzory koszulek Papa Emeritus, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz