Fumez rzuca „Urok”. Nowy teledysk rockmanów z Elbląga

„Założeniem było pokazanie, że jesteśmy kapelą, która robi hardcore’owe show” – o swoim najnowszym teledysku opowiada Fumez. Pochodzący z Elbląga rockmani prezentują klip live do utworu „Urok”.

„To ciężki, hardcore’owy rock’n’roll, dziki i bezkompromisowy, ociekający testosteronem, nasączony oparami seksu i benzyny” – swoją twórczość opisuje Fumez.

Po zagraniu pierwszej trasy, na której promowali materiał z wydanej w 2016 r. debiutanckiej epki, chłopaki z Fumez nie zwalniają tempa. Grupa pracuje nad swoim pierwszym longplayem, który jeśli wszystko pojdzie zgodnie z planem, ukaże się jeszcze w tym roku. Utwór „Urok” najprawdopodobniej się na nim nie znajdzie, ale to nie przeszkodziło zespołowi przygotować do niego teledysk.

– Sam utwór to krótka opowieść o uzależniających, pasjach, uroku kobiety albo voodoo. Zależy kto słucha – komentuje Fumez.

Klip udostępniamy poniżej.

Fumez powstał w 2015 r. w Elblągu. Od tego momentu stara się krok po kroku rozwijać swoje umiejętności i poprzez twórczość docierać do jak najszerszego grona odbiorców. Ukoronowaniem drogi zespołu jest samodzielne wydanie epki, której produkcją zajął się gitarzysta legendarnego zespołu Golden Life Jarosław Turbiarz. Na krążku znajdują się pierwsze numery zespołu, ukazujące przekrojowo obrany przez niego muzyczny kierunek. Każdy z członków Fumez poszukuje inspiracji w różnych miejscach i nurtach, co finalnie skutkuje mocną muzycznie kompilacją, okraszoną niebanalnymi i dojmująco szczerymi tekstami.

Fumez możecie śledzić na Facebooku via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz