Black Label Society na dwóch koncertach w Polsce

Dobra wiadomość dla fanów Black Label Society. Grupa podała daty europejskich koncertów promujących jej nowy album. Trasa dotrze również do Polski. Zakk Wylde & Co. zagrają najpierw 20 marca w krakowskim klubie Studio, a następnie 21 marca w warszawskiej Stodole.

Wydając „Room of Nightmares”, pierwszy od 3 lat premierowy utwór, Black Label Society zapowiedzieli, że na początku 2018 r. wydarzą nowy album. Krótko po tym, jak następca „Catacombs of the Black Vatican” z 2014 r. trafi do sprzedaży, zespół rozpocznie trasę promującą krążek. Ta w marcu dotrze do Polski.

Black Label Society mają w planach koncerty w krakowskim klubie Studio i warszawskiej Stodole, które odbędą się kolejno 20 i 21 marca. Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 3 listopada, od godziny 10.00 na www.livenation.pl oraz na www.ticketmaster.pl

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl nastąpi w czwartek, 2 listopada, w godzinach 10.00 – 22.00.

Co wiemy o nowym albumie Black Label Society?

– Między przerwami na manicure i depilowaniem nóg robimy kolejny album BLS – żartował niedawno Zakk Wylde , goszcząc w kultowym programie Full Metal Jackie. – Wydamy go w przyszłym roku. Musimy zastanowić się, jak to zrobimy. Najważniejsze, że byliśmy w studiu, nagraliśmy materiał i po Nowym Roku ruszamy z działaniami.

Przypomnijmy: tuż po wydaniu „Catacombs of the Black Vatican” z Black Label Society pożegnał się wieloletni gitarzysta Nick Catanese. Jego miejsce zajął Dario Lorina.

Aktualnie skład grupy tworzą Zakk Wylde, John DeServio, Dario Lorina i Jeff Fabb.

Merch Black Label Society znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz